Serwer GTA V RP: Zanurz się w najlepszej grze RPG

Wezwij do przeglądu decyzji w sprawie stałego zakazu gier hazardowych

Chciałbym złożyć odwołanie w celu zaskarżenia decyzji o nałożonym na mnie stałym zakazie uprawiania gier hazardowych. Jake Volkoff i Pablo Harrison to imiona moich bohaterów. Decyzję podjął administrator PopTarts 16 kwietnia 2023 o godzinie 01:42.

Powód decyzji i wyjaśnienia

Decyzja o trwałym zakazie została podjęta w związku z naruszeniem polegającym na wylogowaniu się w celu uniknięcia aresztowania. Oświadczam, że złamałem regulamin i szczerze przepraszam za swoje zachowanie. Przyznam, że nie miałem zamiaru wtedy grać odpowiednio, bo byłem w złym nastawieniu.

Teraz rozumiem, że nie powinienem był wtedy próbować grać, wiedząc, że nie byłem w odpowiednim nastroju. Jako nowy gracz na serwerach roleplayingu głosowego popełniłem błąd wkurzając się i wylogowując. To była zła decyzja z mojej strony i przepraszam wszystkich zaangażowanych, w tym urzędników i administratorów.

Powody uznania odwołania

Uważam, że moja apelacja powinna zostać przyjęta, ponieważ lepiej zrozumiałem odgrywanie ról głosowych, a w szczególności odgrywanie ról głosowych w GTA V. Podczas mojej pierwszej gry tutaj miałem bardzo słabe wyniki, ponieważ nie byłem tam, aby odgrywać role i w ogóle nie rozumiałem, jak odgrywać role na serwerach gier głosowych. Od tego czasu odwiedziłem inne społeczności i grałem w inne gry, w tym na serwerach RPG intensywnie wykorzystujących głos, i szczerze myślę, że lepiej rozumiem, co robić i jak postępować w każdej sytuacji. Okoliczności podczas sesji odgrywania ról .

Czuję też, że mam lepszy stan ducha i doskonale wiem, że nie będę już okazywać niedojrzałości. Zapewniam, że nie mam zamiaru wracać na serwer, żeby złamać regulamin. Chcę po prostu na nowo odkryć przyjemność grania tutaj, przestrzegając przez cały czas zasad gry.Ponadto podczas poprzednich gier nawiązałem przyjaźnie i chciałbym dalej grać z tymi ludźmi.

Rekonstrukcja i reintegracja

Zanim zostałem zbanowany, dopiero zaczynałem grać w GTA V RP i rozumiałem, co mogę, a czego nie mogę robić na serwerze. Niestety popełniłem błąd logując się w czasie, w którym nie powinienem był bawić się w odgrywanie ról, co doprowadziło do mojego bana. Mogę cię zapewnić, że to się nie powtórzy, jeśli pozwolono mi wrócić na serwer. Naprawdę chcę znów cieszyć się grą w Eclipse i tym razem będę ściśle przestrzegać zasad serwera.

Jeśli moja prośba zostanie zaakceptowana, chciałbym odbudować linki i bardziej się zaangażować. Z mojego poprzedniego doświadczenia wynikało, że byłem tam tylko dla zabawy i nie do końca rozumiałem koncepcję tych serwerów gier głosowych typu RPG. Teraz rozumiem sytuację i żałuję swoich czynów.

Nie przedstawiono żadnych dalszych dowodów ani szczegółów.

Źródło: forum.eclipse-rp.net