Serwer GTA V RP: Dołącz do przygody RPG już teraz!

Prośba o sprawdzenie zakazu

Chciałbym cofnąć decyzję o trwałym zakazie podjętą przeciwko mnie przez Administratora Varakai. Rozumiem konsekwencje moich działań, ale chcę wyjaśnić okoliczności tej decyzji i dlaczego zasługuję na drugą szansę.

Informacja o decyzji

Nazwa postaci lub konta: Chad Brooks

Administrator, który podjął decyzję: Varakai

Data decyzji: 04.08.2019

Otrzymana decyzja: Stały zakaz

Powód decyzji: Użycie skryptu wędkarskiego w trybie AFK / Pominięcie timera AFK

Wyjaśnienie tego, co się stało

To wydarzenie, które miało miejsce jakiś czas temu, ale pamiętam pewne szczegóły. Przyszedł do mnie znajomy i opowiedział mi o stworzonym przez siebie skrypcie wędkarskim AFK. Na początku nie chciałem tego próbować, bo znałem ryzyko i kary, ale po 30 minutach moja ciekawość zwyciężyła i zgodziłem się to zrobić.

Powód dla którego moja apelacja powinna zostać przyjęta

Od tego zdarzenia minęło dużo czasu. Patrząc na moją historię, zdałem sobie sprawę, że złożyłem już 3 odwołania od zakazu, ale wszystkie zostały odrzucone, co całkowicie rozumiem. Przypomniałem sobie jednak, że przyszedł mi na myśl aspekt RPG w Gta 5 i EclipseRP. Naprawdę chcę ponownie złożyć apelację po tak długim czasie. Mam wiele dobrych wspomnień związanych z tym serwerem, była to naprawdę jedna z najlepszych społeczności RPG, jakie spotkałem. Bardzo żałuję, że popełniłem ten błąd i wyrzuciłem całe szczęście i radość z gry z powodu tego skryptu. Myślę, że dojrzałem od tego czasu i jeśli członkowie zespołu zdecydują się dać mi drugą szansę, zobowiązuję się do zapewniania świetnych sytuacji związanych z odgrywaniem ról i przyczyniania się do dobrej zabawy społeczności. Będę jednak szanował podjętą decyzję, ponieważ zdaję sobie sprawę, że mój błąd był bardzo niesprawiedliwy i szkodliwy dla społeczności.
Dziękuję za Twój czas.

Wszelkie inne dowody lub dodatkowe szczegóły

Żadnych dalszych dowodów ani szczegółów do dodania.

Źródło: forum.eclipse-rp.net