S8UL łączy siły z Velocity Gaming, aby stworzyć jeden z największych indyjskich serwerów roleplay GTA V – European Gaming Industry News


Czas czytania: 2 minuty

Podpisanie kontraktu ze znanym weteranem dodatkowo wzmacnia skład Revenant Esports w Valorant na nadchodzące turnieje, a zespół ostatnio wspiera również wybitnego pojedynkowicza Sahila „1TaPGoD” Duble

Revenant Esports, jedna z wiodących i najszybciej rozwijających się organizacji e-sportowych w Indiach, podpisała kontrakt z Tejas Sawant, jednym z najbardziej znanych nazwisk ze społeczności Valorant, aby ugruntować swoją pozycję najbardziej dominującej drużyny w kraju w tym tytule.

Sawant, popularnie znany jako „rite2ace”, jest uznanym weteranem społeczności Valorant, znanym ze swojej przewagi w ataku i konsekwentnych triumfów w licznych turniejach. Jego wyjątkowy zestaw umiejętności i umiejętność samodzielnego wpływania na gry przyda się Revenant Esports w nadchodzących turniejach.

Revenant Esports jest jedną z najważniejszych indyjskich drużyn w tytule Valorant i rozkwita w tytule Esports od samego początku swojego składu. Ich skład prowadzony przez kapitana Saaransha Danga (Whimpa) składa się z graczy najwyższej klasy, którzy doprowadzili ich do tytułu Esports Club Community Cup na początku tego roku.

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, mogąc powitać Tejasa Sawanta w naszej rodzinie Revenant Esports. Wszyscy w społeczności e-sportowej doskonale znają jego nazwisko, a pozyskanie tak znanego gracza wzmocni nasz zespół. Ponieważ Valorant zyskuje ogromną popularność w Indiach, chcemy stać się jedną z dominujących drużyn w tytule, a podpisanie kontraktu jest znaczącym krokiem podjętym w celu osiągnięcia naszego celu. Jestem przekonany, że osiągniemy ogromny sukces z Sawantem w drużynie i chciałbym życzyć całemu naszemu składowi wszystkiego najlepszego w nadchodzących turniejach.”, powiedział Rohit Jagasia, założyciel i dyrektor generalny Revenant Esports.

Sawant, były zawodowiec CS:GO, wcześniej reprezentował Team Velocity Gaming i wygrał Skyesports Pro Invitational, TEC Challenger Series i VCC 2022: Stage 1 na początku tego roku. W swoim niedawnym triumfie w Skyesports Pro Invitational S2 zanotował 233 zabójstwa i 89 asyst na 16 mapach i zgromadził imponujący współczynnik K/D wynoszący 1,14 w całym turnieju.

Wyrażając swoją radość z podpisania kontraktu z Revenant Esports, Sawant powiedział: „To naprawdę niesamowite uczucie dołączyć do zespołu kalibru Revenant Esports, który osiągnął niewiarygodny wzrost w tak krótkim czasie. Bardzo podobał mi się czas spędzony w Valorant w mojej poprzedniej organizacji i nie mogę się doczekać nowego rozdziału mojej kariery. Mam nadzieję, że moje ogromne doświadczenie pomoże zespołowi osiągnąć chwałę i stać się jednym z najlepszych zespołów w tytule. Nie mogę się doczekać spotkania z moimi nowymi kolegami z drużyny i rygorystycznego treningu, a także formułowania strategii na najważniejsze turnieje w sklepie.

Po dodaniu Sawanta lista Valorant w Revenant Esports będzie wyglądać następująco:

  • Saaransh „Bicz” Dang
  • Shailesh „czarny jastrząb” Dalvi
  • Kasif „Paradoks” Sayyed
  • Enrico „Ching” Perez
  • Joshua „JoshS” Santos
  • Sahil „1TaPGoD” Duble
  • Tejas „rite2ace” Sawant

Dzięki dodatkom 1TaPGoD i rite2ace, Revenant Esports tworzy najwyższą listę niezwykle utalentowanych osób, które pomogą im osiągnąć niezwykłe kamienie milowe w Valorant nie tylko w Indiach, ale także na całym świecie.Źródło : https://europeangaming.eu/portal/press-releases/2023/01/04/127551/s8ul-joins-hands-with-velocity-gaming-to-create-one-of-indias-biggest-gta-v-roleplay-server/