Rzut oka na najlepsze nowe bronie w GTA Online ze Zbrojowni


GTA Online wprowadziło niedawno do gry trzy nowe bronie

Agencje są obecnie najgorętszym towarem w GTA Online. Można je ulepszyć za pomocą niestandardowych wnętrz, takich jak Zbrojownia. Gracze będą musieli wydać ponad 720 000 $, aby zdobyć własnego eksperta od broni. Tutaj można kupić różne rodzaje broni, w tym ekskluzywne.

Kontrakt czerpie inspirację z GTA 5, na przykład z użyciem broni. Na przykład paralizator jest łatwo dostępny w tej grze. Ciężki karabin był również pierwotnie planowany w GTA 5. Niemniej jednak gracze GTA Online powinni zastanowić się, która z tych broni nadaje się do użytku.


GTA Online wprowadziło nowe bronie ze Zbrojowni, więc zobaczmy, która z nich jest najlepsza

– Struktura fabuły przypomina napad, mniejsze misje/przygotowania, po których następuje finał. – Możesz poprosić osobę kontaktową z Agencji o dodatkowe korzyści, takie jak wezwanie firmowego SUV-a, zjechanie z radaru lub znalezienie roweru. – 3 bronie, ogłuszenie Pistolet, kompaktowa wyrzutnia EMP i ciężki karabin.#GTAOnline

Zbrojownia to bardzo wygodna funkcja dla właścicieli Agencji. Można tu kupić kilka różnych rodzajów broni. W tym artykule omówimy nowo wprowadzone do GTA Online. Gracze powinni rzucić okiem na paralizator, kompaktową wyrzutnię EMP i ciężki karabin.


Paralizator

Gracze GTA 5 z pewnością zapamiętają Paralizator. Jest teraz bardziej dostępny w GTA Online, ale tylko dla posiadaczy Zbrojowni. Paralizator ma na krótko sparaliżować wrogów. Może również przejść przez sprzęt balistyczny, który może się przydać.

Jednak paralizator ma bardzo mały zasięg ognia. Pełne naładowanie zajmuje również 12 sekund, co jest poważnym minusem. Gracze GTA Online będą podatni na ataki, jeśli nie zmienią swojej obecnej broni.


Kompaktowy program uruchamiający EMP

Głównym celem tej broni jest wyłączanie pojazdów w GTA Online. Powinno to trwać około ośmiu sekund, co daje graczom wystarczająco dużo czasu. Mogą albo uciec, albo zdjąć swój cel.

Pomimo efektu unieruchamiającego pojazdy uzbrojone nadal mogą używać swojej broni. Nawet z kompaktową wyrzutnią EMP gracze mogą zostać wyeliminowani, jeśli nie będą ostrożni. Trudno też trafić w mniejsze cele, takie jak Oppressor Mk II.


Ciężki karabin

W przeciwieństwie do paralizatora i kompaktowej wyrzutni EMP gracze mogą kupić ciężki karabin w Ammu-Nation. Nie dotyczy to wyłącznie Zbrojowni, ale zostało wprowadzone w aktualizacji Kontrakt. Co ciekawe, ta broń została wycięta w rozwoju GTA 5.

Ciężki karabin to zbalansowana broń według standardów GTA Online. Ma moc zaawansowanego karabinu i szybkostrzelność karabinu karabinowego. Jednak cierpi na większy odrzut i rozrzut. Graczom GTA Online lepiej jest używać ciężkiego karabinu z bliskiej odległości, niż z dalekiego dystansu.


Podsumowując

Prawdę mówiąc, większość tych nowszych broni jest bardzo rozczarowująca. Paralizator i Kompaktowa Wyrzutnia EMP to bronie bardzo sytuacyjne. Niewielu graczy znajdzie odpowiedni czas na ich wykorzystanie.

Jedynym wartym zakupu jest ciężki karabin. Nawet wtedy uważa się, że znajduje się w średnim przedziale dla klasy karabinów. Przynajmniej ciężki karabin nadal może dobrze wykonywać swoją pracę. Inne bronie są zbyt nieefektywne w wykonywaniu zamierzonych zadań.


Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B179AF4AAD6B449AAE9AC1B93F16E75B&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fa-look-gta-online-s-best-new-weapons-armory&c=4991530446039356283&mkt=fr-fr