Rzeczy, że Grand Theft Auto 5 radzi sobie lepiej niż jakakolwiek gra w serii Rockstar


Grand Theft Auto 5 został wydany w 2013 roku i pozostaje ostatecznym Grand Theft Auto doświadczenie. Rockstar Games z każdego tytułu uczy się czegoś nowego, dlatego fani z niecierpliwością czekają na potencjał Grand Theft Auto 6biorąc pod uwagę czas, w którym się ukaże, od tego czasu minęłoby grubo ponad dziesięć lat Grand Theft Auto 5.POWIĄZANE: Grand Theft Auto: Najgłupsze rzeczy, które wydarzyły się w serii

Jest wiele rzeczy, które GTA 5 radzi sobie lepiej niż inne tytuły Rockstar, w tym ich zachodnia franczyza, czerwona Śmierć. Kultowy powrót do San Andreas wzbogaca wspaniałe funkcje, postacie i misje, dzięki którym 9 lat później gracz nadal będzie się dobrze bawić.

9 Koło broni

Jako satyra na współczesną Amerykę, GTA 5 jest domem dla broni i większej liczby broni. Może to być rozbita butelka lub minigun. Wszystkie te bronie można kupić w Ammu-Nation, sieci sklepów z bronią w Los Santos. Tryb online GTA 5 zawiera jeszcze więcej broni, w tym karabiny blasterowe obcych.

Posiadanie obfitości broni może nie być łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy gracze znajdują się w sytuacji, w której przeglądają swój ekwipunek, aby spróbować znaleźć praktyczną broń do użycia. Na szczęście dla GTA 5 gracze, czas zwalnia, gdy koło broni jest otwarte, umożliwiając graczom łatwy dostęp do innej broni przed oddaniem strzału.

8 Trzech bohaterów

Grand Theft Auto 5 to pierwszy tytuł Rockstar, w którym występuje nie tylko jeden bohater, ale trzech z nich. Gra świetnie radzi sobie z zarządzaniem historiami i pragnieniami trzech głównych postaci. Gdy gracz kontynuuje grę GTA 5będą żonglować oddzielnymi i wspólnymi misjami Franklina, Michaela i Trevora.

Włączenie trzech bohaterów było hazardem, który opłacił się GTA 5. Dodaje więcej treści i różnorodne opcje, w tym różne zakończenia. Każdy protagonista ma również swoją specjalną zdolność i zestaw umiejętności.

7 Różnorodność pojazdów

A Grand Theft Auto gra niewiele by znaczyła bez możliwości kradzieży samochodów. To nigdy nie było prostsze niż w GTA 5, w której gracze muszą po prostu podejść do samochodu, rozbić szybę lub wyciągnąć kierowcę z siedzenia kierowcy. Na ulicach Los Santos jeździ wiele samochodów, niektóre low-endowe, a niektóre high-endowe.

Gracz może nie tylko ukraść świetnie wyglądające samochody i ulepszyć je do ich specyfikacji, ale także kupić pojazdy na wielu stronach internetowych w telefonie postaci. Pojazdy te obejmują samoloty, helikoptery, samochody, motocykle, a nawet rowery. Istnieje szeroki wybór szybkich samochodów, potężnych samochodów, a nawet niebezpiecznych odrzutowców.


6 Tajemnice

Rockstar Games zawsze zawiera szaloną obsadę kolorowych postaci. Te postacie mogą być definicją szaleństwa i często można je znaleźć jako konkretne postacie w Los Santos. Są one często znane jako Stranger Missions i mogą zawierać wielkie tajemnice, takie jak Franklin i gadający pies, a nawet coś głupiego z dysfunkcyjną rodziną Michaela.

POWIĄZANE: Nierozwiązane tajemnice Grand Theft Auto 5

Jest mnóstwo tajemnic w GTA 5. W określonych momentach, w określonych lokalizacjach, gracze mogą znaleźć unoszące się UFO lub podwodne bunkry, które zabiją ich, jeśli podejdą zbyt blisko. Istnieje nawet tajemnica duchów, którą Franklin może rozwiązać. Jest dziki i idealny do satyrycznego świata GTA.


5 Obfitość muzyki

Żadna jazda samochodem nie jest nudniejsza niż brak muzyki. Czy to z przewodu AUX czy radia. Gracze mogą być w drodze przez chwilę w GTA 5, z dużą otwartą przestrzenią w Sandy Shores lub utknęła na autostradzie w Vinewood. Umiejętność słuchania muzyki jest świetna i GTA 5 wydał licencję na kilka niesamowitych melodii.

Piosenki w GTA 5 może wahać się od jednych z najlepszych klasyków w wielu gatunkach. Od rocka po rap, każdy znajdzie coś dla siebie. W wielu piosenkach gracz macha głową do rytmu lub czeka, aż piosenka się skończy, zanim opuści samochód, aby rozpocząć misję. To jest zaleta posiadania licencjonowanej muzyki.


4 Rekreacja Los Angeles

Nie jest tajemnicą, że miasto Los Santos jest bezpośrednim porównaniem do miasta Los Angeles w Kalifornii. Los Santos jest ogromny i rozległy z architekturą i ciekawymi lokalizacjami, podobnie jak jego odpowiednik w prawdziwym życiu. Wiele osób do dziś jest zdumionych podobieństwami i dbałością o szczegóły, które zespół Rockstar Games mógł rozwinąć podczas budowy Los Santos.

Od replikowanego znaku Hollywood, zamieniono „Vinewood” na plażę Vespucci i jej molo. W Los Santos jest tyle miłości i rzemiosła, że ​​kiedy wielu widzi porównania dwóch miast, jednego fikcyjnego i jednego prawdziwego, są zdumiewające.


3 Bogactwo działań

Co sprawia, że GTA 5 tak wciągające są nie tylko wspaniałe możliwości graficzne, które nadal utrzymują się prawie dziesięć lat później. GTA 5urokowi sprzyja wiele czynności, w które gracz może się podjąć. Nie obejmuje to tylko porwania wojskowego odrzutowca i wybrania się na przejażdżkę po niebie, nawet jeśli jest to świetna aktywność w grze.

POWIĄZANE: Grand Theft Auto: Najlepsze minigry w serii

Skoki spadochronowe, tenis, golf i maratony to tylko niektóre z wielu aktywności, w których mogą uczestniczyć gracze GTA 5. Sprawia, że ​​gracz czuje się wolny w wiecznie słonecznym mieście Los Santos i naprawdę cieszy się wysokim życiem, nawet jeśli ma do czynienia z kontrolerem w dłoni.


2 Napad

We wszystkim GTA gier, gracze mogą rabować i kraść, ile chcą, w stopniu przestępczym. Jednakże, GTA 5 zawiera mechanikę, która jest całkowicie nowa w serii i taka, w której wiele nadziei niesie ze sobą GTA 6. Trevor i Michael są emerytowanymi napastnikami, którzy wracają do akcji na wydarzenia z GTA 5.

W trybie fabularnym jest wiele treści związanych z napadami i wiele różnych sposobów podejścia do nich. Gracze mogą wybrać, jakie postacie będą im pomagać w napadzie. Zależy to od cięcia, w które gracz jest gotów zagrać, ponieważ płynniejszy napad będzie wymagał lepszych profesjonalistów, którzy chcą więcej pieniędzy. Napad to świetna funkcja dla GTA 5i miejmy nadzieję, że przyszłość serii.


1 Tryb online

Kiedy GTA 5 ujawnił nadchodzący tryb online, GTA: Onlinenikt nie mógł przewidzieć, jak duży będzie ten tryb. GTA: Online przekroczył GTA 5, dzięki obfitości treści, takich jak ciągły strumień aktualizacji. Gracze mogą napadać z przyjaciółmi lub tworzyć zabawne gry i wyścigi dla siebie i wielu innych graczy online. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, a gracze nigdy nie doświadczą prawdziwego zakończenia gry.

GTA 5 widziała długie życie, a częściowo dzięki GTA: Onlinei jak nadal ewoluuje, nawet po prawie dekadzie. Tryb online dla GTA 5 naprawdę wysadza inne tryby z wody, jak Red Dead Redemption 2. To otwarte doświadczenie dla wszystkich.

Grand Theft Auto 5 jest już dostępny na PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Co wyróżnia GTA 5 poza GTA 4?Źródło : https://gamerant.com/gta-5-best-things-game-does-rockstar-franchise/