Rusza strona z podziękowaniami w GTA 5, co to oznacza dla GTA 6?


Rockstar Games prawdopodobnie kończy produkcję lukratywnej gry kryminalnej Grand Theft Auto 5, co oznacza wielkie rzeczy dla rozwoju GTA 6.

Plotki na temat GTA 6 były obfite, ale deweloper utrzymywał oficjalną datę premiery z dala od oczu i uszu opinii publicznej. Przecieki utrzymały cykl wiadomości, ale data premiery nadal pozostaje tajemnicą. Rockstar posunął się nawet do zablokowania terminu „GTA 6” na swoim kanale Twitch, odmawiając oszczędzenia okruchów informacji dla fanów.

Jednak Rockstar oficjalnie ogłosił coś, co ma duże implikacje dla gry. Podziękowanie na oficjalnej stronie GTA 5 zawierało długą listę nazwisk, które przez lata pracowały nad flagowym tytułem Rockstar.

„Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online reprezentują wspólne wysiłki naszego globalnego zespołu na przestrzeni wielu lat. Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tych gier, od ich pierwotnej premiery w 2013 roku aż do dnia dzisiejszego” – czytamy w notatce.

Powszechnie wiadomo, że kredyty zazwyczaj rzucają się na koniec czegoś, a to z pewnością sugeruje, że rozwój GTA 5 i nowych portów gry zostanie przerwany. Ale co to oznacza dla GTA 6?

Czy data premiery GTA 6 wkrótce?

Na początku tego roku wewnętrzny raport Rockstar ujawnił, że GTA 6 nie ujrzy światła dziennego przez następne trzy lata. Ale niedawne opakowanie GTA 5 może przyspieszyć proces rozwoju.

Zgodnie z wewnętrznymi planami Take-Two Interactive, GTA 6 było jeszcze wiele lat od premiery. W raporcie fiskalnym wymieniono wszystkie opracowywane gry Rockstar z przewidywanymi datami premiery między 2023 a 2025 rokiem. Lista nie zawierała GTA 6, co potwierdza, że ​​wciąż jest w fazie pre-alpha. Nowsze doniesienia medialne podały, że do GTA 6 zostaną co najmniej dwa lata. Sugeruje to, że jest szansa, że ​​wyjdzie wcześniej niż oczekiwano, choć nadal nie w najbliższym czasie.

Po 10 latach rozwoju, rozwój gry może wreszcie nabrać tempa ze względu na ostatnie wewnętrzne modyfikacje. Strona z podziękowaniami dodatkowo potwierdza, że ​​zespół prawdopodobnie koncentruje się na następnej części, więc nie jest całkowicie śmieszne, aby oczekiwać daty premiery w ciągu najbliższych dwóch lat.

GTA 6 zostało ogłoszone w 2014 roku, rok po przeboju Rockstara GTA 5, który jest obecnie drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszech czasów. Jednak w rozwoju pojawiło się wiele czkawek. Jeśli jednak wierzyć doniesieniom, zmiana w sposobie działania Rockstara może pozytywnie wpłynąć na oś czasu GTA 6.
Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63209b24a14d4c6a8ab9ab60456ffd98&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fgta-5-thank-you-page-launches-what-does-it-mean-for-gta-6%2F&c=17338922995074716319&mkt=fr-fr