Rozczarowanie fanów GTA Online: Rockstar prowokuje do gniewu nowymi płatnymi funkcjami

Subskrypcje gier sieciowych nie są niczym nowym, ale Rockstar nie zmusza Cię do płacenia miesięcznej opłaty tylko za grę w „GTA Online”. Zamiast tego firma zachęca graczy do subskrypcji, oferując dodatkowe pieniądze w grze, duży garaż i inne fantazyjne korzyści. W najnowszej aktualizacji twórcy dodali metodę umożliwiającą abonentom GTA+ zbieranie pieniędzy od różnych firm za pośrednictwem aplikacji na telefonie (zamiast konieczności odwiedzania rzeczywistej lokalizacji firmy), ale społeczność nie jest usatysfakcjonowana.

Gracze wyrażają swoje niezadowolenie

Gracze przez lata prosili Rockstar o dodanie takiej funkcji, jak nowa aplikacja do zbierania pieniędzy. Teraz, gdy twórcy w końcu to zrobili, gracze mają wrażenie, że firma wysłuchała ich opinii z zupełnie niewłaściwych powodów. „Wielu graczy prosiło o tę funkcję, tak, „słuchają naszych opinii” i zastanawiają się, jak na niej zarobić” – napisał jeden z komentatorów na Reddicie.

„Dlaczego blokują kluczowe funkcje gry za zaporą abonamentową” – napisał inny gracz. „Dzięki takim rzeczom moja nadzieja na „GTA 6” powoli zaczyna słabnąć. » Podczas gdy niektórzy gracze skupiają się na tych funkcjach, inni wyciągają z tej aktualizacji znacznie bardziej dramatyczne wnioski: „Zwrot, potrzebujesz GTA+, aby grać online” – przewiduje jeden z fanów. Rockstar nie powiedział nic na temat tego, jak będzie wyglądać rozgrywka sieciowa w „GTA 6”, ale fani obawiają się, że firmie zależy wyłącznie na zysku.

Źródło: www.bing.com