Rodzaj humoru w Grand Theft Auto 6 jest idealny do tworzenia Crypto i Metaverse


Biorąc pod uwagę zestaw humorystycznych doświadczeń establishmentu i nowy nagłówek parodii Grand Theft Auto 6, krypto może być przedmiotem wielu żartów.

Zbliżający się Grand Theft Auto 6 może być prawdopodobnie najbardziej oczekiwanym tytułem w całym okresie istnienia branży gier komputerowych. Ze względu na potworną i honorową długość życia swojego przodka, wielu akceptuje, że skala i aspiracje zbliżającej się gry muszą być całkowicie ogromne.

Poza ciągłą interakcją i otoczeniem w centrum, pomysł humoru w Grand Theft Auto 6 był dziwnie ogromnym znakiem rozmów wśród fanów tytułu.

Opierając się na tym, co na chwilę obecną mieliśmy znaczną świadomość kierunku humoru GTA 6, współczesna aktualność rzeczy takich jak waluta cyfrowa i Metaverse prawdopodobnie sprawi, że będą przedmiotem tony śmiesznego humoru w potwornym nowym tytule.

v

Nowa odsłona komedii Grand Theft Auto

Zasadniczo od początku istnienia Grand Theft Auto słynie ze stopnia humoru i stałej parodii, którą ma w pobliżu poważniejszych historii i tematów.

Z reguły większość tego humoru pochodzi z przedstawiania karykatur społecznych, ze słynnymi establishmentowymi społecznościami miejskimi Los Santos i Freedom City, które są zawyżone tłumaczeniami Los Angeles i Nowego Jorku indywidualnie, jako tylko jeden model.

Biorąc pod uwagę znaczne odstępy pomiędzy głównymi dostawami, każdy nowy tytuł GTA jest zarządzany kosztem ogromnych okładek nowej współczesnej kultury i prawdziwych ruchów kulturowych, aby zbadać i często wyśmiewać się na jego koncie i budowaniu świata.

Zostało to zakończone z niezwykłym skutkiem w bardzo skutecznym Grand Theft Auto 5, a seria może wyświetlać swój ogólny stopień wyśmiewania różnych części społeczeństwa w ogólnie przyjętym tytule.

Biorąc to pod uwagę, jedna z naprawdę szczegółowych części zbliżającego się Grand Theft Auto 6 pokazuje dostosowanie humoru dla zakładu, a nowy kafelek prawdopodobnie zachowuje inny etos polegający na po prostu uderzaniu w górę, a nie w dół.

Chociaż ta wiadomość została zdecydowanie spełniona przez niektórych fanów, pozostaje, że tytuł będzie znacznie bardziej ograniczony na drogach, ponieważ satyra byłoby wskazane, aby całkowicie trzymał się tej ujawnionej nowej struktury.

Pamiętając o tym, wydaje się, że bardziej aktualne wzorce monetarne pieniądza cyfrowego i pojawienie się Metaverse byłyby idealnym tematem do żartów w Grand Theft Auto 6.

Crypto i Metaverse w Grand Theft Auto 6

W tym momencie wiele osób wie wszystko o idei pieniądza cyfrowego i Metaverse, z wirtualnymi formami monetarnymi, na przykład Bitcoin i Ethereum, od dawna przytłaczającymi gigantycznymi okładkami spójnego wzorca raportowania mediów zgodnie z finansowym punktem widzenia.

Chociaż istnieją ogromne sieci obejmujące gigantyczną wystawę cyfrowych form pieniądza, które obecnie istnieją, krypto jako idea jest często karana i wyśmiewana z powodu chwiejnych i często absurdalnie niestabilnych wzorców, przez które mogą przejść te standardy monetarne.

Z innymi pomysłami związanymi z kryptowalutami, takimi jak NFT, będącymi dodatkowo ogromnym źródłem niezgody, do tego stopnia, że ​​organizacje takie jak Mojang swobodnie wyraziły brak celu, aby zaangażować się w przestrzeń, oczywiście krypto jest oczywistym celem drwiny z GTA 6, szczególnie biorąc pod uwagę pogardę dla niego w grach.

Ten antagonizm sięga ponadto do takich rzeczy jak metaverse, które często pozostaje nierozłączne z kryptowalutami i ostrożnym wyświetlaniem rzeczy takich jak wspomniany wcześniej rynek NFT.

Biorąc pod uwagę, jak potężne postacie gier, takie jak Phil Spencer, wyrażały negatywne przypuszczenia na temat metawersu, wydaje się, że jest to idealny temat do parodii w GTA 6.

Ten rodzaj humoru nie tylko skorzystałby na naprawdę skutecznej części współczesnej kultury, ale krytyka kryptograficznych pieniędzy i Metaverse również w dużym stopniu wpadłaby w szczegółowy nowy system uderzania w górę, a nie w dół, który ma nastąpić w GTA 6.

Grand Theft Auto 6 jest obecnie rozwijany.

Źródło : https://www.sportsunfold.com/grand-theft-auto-6s-kind-of-humor-is-ideal-for-making-crypto-and-the-metaverse/