rocznicę ze specjalnym wydarzeniem

Gracze GTA 5 świętują 10. rocznicę wydania swojej pierwszej gry w GTA 5, uświadamiając sobie, że zestarzeli się, czekając na GTA 6

Gra, którą musisz mieć

Grand Theft Auto V, znana na całym świecie gra studia Rockstar, obchodzi swoje 10-lecie. Trudno, jeśli nie trochę przerażająco, uwierzyć, że GTA V ukazało się w 2013 roku. Obecnie gra upamiętnia swoje 10-lecie kilkoma kosmetycznymi nagrodami dla graczy GTA online.

Niekończące się oczekiwanie na GTA 6

Choć Rockstar Games i jego gracze świętują ten kamień milowy, wielu osobom trudno uwierzyć, że tak bardzo się postarzeli, czekając na kolejną część serii, Grand Theft Auto VI. Kiedy wypuszczono GTA V, Rockstar wypuścił następnie Red Dead Redemption 2, ale ostatnie raporty sugerują, że Rockstar rozpoczął już prace nad GTA VI wkrótce po premierze V.

10 lat czekania

Jeśli to okaże się prawdą, będzie to oznaczać 10 lat oczekiwania na premierę kolejnej gry. Fani już odczuwają skutki tego niekończącego się oczekiwania na oficjalną zapowiedź gry. Premiera gry planowana jest na około 2025 rok na PlayStation 5, Xbox Series X/S, a być może także na PC.

Gracze, którzy osiągnęli swoje życie

Na Reddicie użytkownik o imieniu Parkenev napisał z humorem: „17 września 2013 roku 10 lat temu ukazało się GTA 5! Czy czujesz się stary? » Fani wyrażali swój wiek w swoich postach, wspominając, co robili przez ostatnie 10 lat. Niektórzy z nich ukończyli studia i rozpoczęli pracę na pełen etat w tym samym czasie, w jakim Rockstar stworzył kolejną grę GTA.

„Od kiedy gra wyszła w 2000 roku, ukończyłem college, skończyłem szkołę średnią i rozpocząłem sześcioletnią karierę wojskową” – powiedział jeden z fanów. „W tym samym czasie skończyłam studia, liceum i studia magisterskie, wyszłam za mąż, kupiłam mieszkanie i zostałam mamą. To było szaleństwo” – dodała kolejna.

Inny komentarz brzmiał: „Naprawdę stary. 2013. Przygotowywałem się do samotnej podróży dookoła świata z Australii. To jest to co zrobiłem. Od tego czasu staram się podróżować tak często, jak to możliwe. To szaleństwo, że kupiłem tę grę, żeby zapewnić sobie rozrywkę podczas długich godzin pracy. »

Czekam na oficjalną zapowiedź GTA 6

Grand Theft Auto VI ma zostać oficjalnie zaprezentowane. Pytanie kiedy to zostanie ujawnione? Fani w dalszym ciągu z niecierpliwością czekają na kolejny duży krok w historii serii GTA.

Źródło: thegamerhq.com