Rocznica Grand Theft Auto 5: ​​Jak zdobyć nagrody!

Grand Theft Auto 5 (GTA 5) zbliża się do 10-lecia, a gracze mogą spodziewać się specjalnych nagród w GTA Online. Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na wieści o GTA 6, oto jak zdobyć przedmioty z okazji 10. rocznicy.

Zdobycie odzieży z okazji 10. rocznicy w GTA Online

17 września GTA 5 będzie obchodzić swoje 10-lecie, a wkrótce potem GTA Online. Przygotowując się do tego wydarzenia, Rockstar stopniowo wprowadza pamiątkową zawartość, w tym klasyczne stroje GTA do zdobycia.

Ponadto wyciekło kilka koszulek z okazji 10-lecia, co wywołało spekulacje wśród graczy na temat zwiastuna GTA 6. Wkrótce planowane są inne świąteczne gadżety.

Aby uczcić samą rocznicę, Rockstar wypuści nowe przedmioty w grze podczas cotygodniowej aktualizacji 14 września. Eksplorator danych i niezawodny typer Tez2 ujawnił 14 nowych t-shirtów, bluz i swetrów, w tym sześć dostępnych wyłącznie dla graczy na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Aby otrzymać te koszulki, gracze będą musieli zalogować się 14 września, zagrać przez około 30 minut, a przedmioty zostaną dodane do ich garderoby.

Niektóre koszulki można znaleźć także w sklepach odzieżowych, gdzie gracze mogą je odebrać w sekcji Urodziny Rockstar. Po prostu znajdź żądane koszulki i wybierz je.

Często zadawane pytania

Jak zdobyć strój z okazji 10. rocznicy w GTA Online?

Aby zdobyć ubrania z okazji 10. rocznicy GTA Online, zaloguj się 14 września, graj przez około 30 minut, a koszulki zostaną dodane do Twojej garderoby. Niektóre z nich mogą także pojawić się w sklepach odzieżowych, w sekcji Urodziny Rockstar, do odebrania.

Czy z okazji 10. rocznicy GTA 5 zostanie wydana duża aktualizacja gry?

Nie, nie będzie dużej aktualizacji gry z okazji 10. rocznicy GTA 5. Jednakże fani mają nadzieję na potencjalne wskazówki dotyczące GTA 6 podczas obchodów.

Zastrzeżenie: Ta treść została napisana przez stronę trzecią. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów The Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie ponosi w żaden sposób odpowiedzialności za jej zawartość. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu sprawdzenia, czy podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do raportu i wszelkich treści z nim związanych.

Źródło: www.bing.com