Rockstar zrezygnował z filmu GTA z Eminemem


Czy prawdziwy Trevor Philips może wstać? Do tej pory jesteśmy pewni, że to wiesz Grand Theft Auto V jest najbardziej dochodowym produktem rozrywkowym wszechczasów – weź to Avengers: Koniec gry. Chociaż czekamy na ostateczne wydanie GTA 6, GTA nazwa nadal rozkwita dzięki astronomicznej popularności GTA Online.

Gdy Amazon wbija pazury w akcję na żywo Bóg wojny oraz Opad wycieczki, HBO przygotowuje się do wprowadzenia Ostatni z nasa Netflix próbuje to naprawić Wiedźmin miejmy nadzieję, że po odejściu Henry’ego Cavilla klątwa adaptacji gier wideo została złamana. Więc gdzie jest nasz GTA film? Cóż, okazuje się, że jeden z nich powstał wiele lat temu… z Eminemem w roli głównej.

Dlaczego Rockstar odrzucił film GTA?

W rozmowie z Bugzy Malone’s Grandest Game w BBC Sounds agent talentów Kirk Ewing potwierdził, że kiedyś zaproponował współzałożycielowi Rockstar, Samowi Houserowi, GTA film, w którym zagrałby Eminem i wyreżyserował Top Gunjest Tonym Scottem. Ewing jest blisko z oryginalnymi koderami DMA od urodzenia GTAmiał dobrą pozycję, by przekonać Houserów do zrobienia GTA film.

Ewing wyjaśnił: „Ze względu na związek, jaki miałem z Rockstar i z Samem, wyśledziłem go pewnej nocy w jego pokoju hotelowym, w którym, jak wiedziałem, miał się zatrzymać, i oboje zostaliśmy do późna i rozmawialiśmy o możliwości zrobienia filmu, a to było tuż po [GTA] 3. I myślę, że w tamtym momencie, wiesz, Sam wciąż myślał, że może to być coś, co chciałby zrobić.

Jeśli chodzi o rolę Eminema, kontynuował: „Pamiętam, jak około czwartej nad ranem odebrałem telefon od producenta z Los Angeles z propozycją nakręcenia filmu, a on powiedział:„ Kirk, mamy Eminema do zagrania, a to Tony Scott film, pięć milionów na nosie, jesteś zainteresowany? Zadzwoniłem do Sama i powiedziałem: „Słuchaj, posłuchaj, chcą, żeby Eminem zagrał w filmie Grand Theft Auto, a Tony Scott wyreżyserował, a on powiedział:„ Nie jestem zainteresowany ”.” Ewing potwierdził, że pomysł nie był ponownie dyskutowany, ponieważ ci na szczycie wiedzieli, że cała seria „była większa niż jakikolwiek film, który leciał w tamtym czasie”.

Czy będzie film GTA?

Ważne jest, aby pamiętać, że z powrotem w czasie GTA 3, Eminem był wszędzie. W dzisiejszych czasach nie jest tak bardzo w centrum uwagi i jest w dużej mierze pamiętany za to, że dał nam Jad ścieżka dźwiękowa. W 2022 roku nie możemy sobie wyobrazić nikogo innego niż Steven Ogg ponownie grającego Trevora w akcji na żywo, ale z potęgą GTA kryjąca się za nim nazwa, galaktyka gwiazd bez wątpienia zostałaby zwabiona do projektu jak do gry wideo szybcy i wściekli.

Take-Two Interactive najwyraźniej doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału a GTA film miałby i dopiero niedawno Strauss Zelnick wyjaśnił, że to się nigdy nie wydarzyło, ponieważ nieliniowa narracja GTA po prostu by nie działało. Wcześniej powiedział, że Take-Two chciałby mieć pełną kreatywną kontrolę nad filmem GTA film, który wymagałby od wydawcy samodzielnego finansowania. Cóż, to nie tak, że brakuje ci gotówki, prawda?Źródło : https://www.ggrecon.com/articles/rockstar-passed-on-gta-movie-with-eminem/