Rockstar zapowiedział zremasterowaną edycję Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition


Fani Grand Theft Auto mogą teraz świętować, ponieważ Trylogia nie jest już w ciemności. Rockstar Games oficjalnie zaprezentowało Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, jak większość fanów wie, trylogia będzie zawierać zremasterowane wersje trzech gier: GTA San Andreas, GTA Vice City i GTA 3. Zmienione tytuły zostaną dostępne „jeszcze w tym roku” na PS5, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC (poprzez Rockstar Games Launcher).

Czego można się spodziewać po Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition?

W ramach 20. rocznicy GTA 3 zostanie wydana zremasterowana trylogia, a GTA Online zostanie wzbogacone o wydarzenia związane z rocznicą, stroje, malowania i nie tylko. Według Rockstar fani GTA Online będą zaskoczeni, „w tym nieuchronna perspektywa dziwnych wydarzeń mających miejsce w południowym San Andreas i okolicach”. W przyszłym roku zostaną dodane porty mobilne. „Ogólne zmiany, w tym ulepszenia grafiki i nowoczesne ulepszenia rozgrywki” są obiecane we wszystkich trzech grach z kolekcji Rockstar, „przy zachowaniu klasycznego wyglądu i stylu oryginałów”. Więcej informacji zostanie opublikowanych w najbliższych tygodniach, a Rockstar ostrzegł, że istniejące wersje starych gier GTA zostaną usunięte ze sklepów cyfrowych od przyszłego tygodnia.

Dostępność na Androida i iOS

Trylogia będzie również dostępna na iOS i Androida, co jest unikalną funkcją. Rockstar nie wdawał się w to zbyt szczegółowo, poza stwierdzeniem, że ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku. GTA Online zostanie również wykonane przez Rockstar tak ekscytująco, jak to tylko możliwe, więc fani mogą spodziewać się kilku dodatkowych ulepszeń, które pomogą gra rozwija się w mgnieniu oka, nie dlatego, że potrzebuje wielkiego rozkwitu.

W ciągu ostatnich dwóch dekad seria Grand Theft Auto zgromadziła miliony wyświetleń i entuzjastów graczy, co czyni ją jedną z najbardziej znanych gier na świecie. Fani nie mogli zrozumieć, dlaczego Rockstar nie ogłosił nic na temat GTA 6, jednej z najbardziej oczekiwanych gier z serii, biorąc pod uwagę, że seria nigdy nie była powolna w dostarczaniu nowej zawartości.

Aby uzyskać więcej wiadomości związanych z technologią, zasubskrybuj nasz kanał YouTube, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=173CF0F33F7A4AB3B4C4FD5854DC77D9&url=https%3A%2F%2Fwww.pinkvilla.com%2Ftech%2Fgaming%2Frockstar-announced-remastered-edition-of-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-914155&c=8319238261847039820&mkt=fr-fr