Rockstar – zabrania kupowania i sprzedawania NFT w GTA Online | Aroged Aobb


, TAKŻE Mimo że Rockstar ogłosił wydanie GTA 6, ruch graczy w GTA Online jest nadal bardzo duży. W ostatnich latach Rockstar wydał nową politykę dotyczącą wolnego handlu online w odniesieniu do transakcji pieniężnych. Gracze, którzy łamią prawo, są natychmiastowo karani z serwera.

Rockstar nie zezwala na transakcje kryptograficzne i NFT.

Rockstar właśnie wydał nowe zasady dla serwera Roleplay GTA Online, których gracze muszą przestrzegać. Nowy post wyszedł ze strony pomocy technicznej, mówiąc, że zablokuje gry pod każdym względem. Obejmuje to rzeczywiste transakcje walutowe, skrzynki z łupami, kryptowaluty i gotówkę netto.

Grupa Rockstar i Take-Two przypomniały również, że jeśli zostanie udowodnione, że gracz naruszył zasady, nie zawahają się usunąć gracza z serwera RP. Możesz, bez względu na to, co robisz, używać tych serwerów wyłącznie do celów komercyjnych, a teraz zabronione jest wprowadzanie własności intelektualnej z innych gier, modów, nowych misji lub uzyskiwanie dostępu do własności intelektualnej Rockstar Games.

Rockstar zabrania wszystkiego, co było związane z kryptowalutami, NFT i skrzynkami z łupami. Źródło: Rockstar potrząsnął tym.

Ta aktualizacja wywołuje serwer RP GTA Online zgodnie z zasadami trybu dla jednego gracza Rockstar dokładnie tak samo. Mimo to GTA ma dobrze prosperującą społeczność modderską, co wciąż jest normą. Ale czasami Rockstar wciąż jest surowy dla twórców. Po tym, jak Rockstar ogłosił swój pierwszy zremasterowany remaster najpopularniejszej trylogii GTA, znacznie lepszy remaster stworzony przez fanów został natychmiast usunięty. Co gorsza, Rockstar oskarża twórcę moda.

Przeczytaj więcej o nadchodzącym GTA. Rockstar żegna się z GTA 5, btw.

To najlepszy sposób na handel.

Jednak gracze, którym nie podoba się ta nowa zasada, nadal pominęli inny sposób grania w gry takie jak ten: korzystanie z serwera roleplay innej firmy. Te serwery mają zwykle lepsze zasady i są szczególnie ukierunkowane na kultywowanie kreatywności społeczności. Wraz z pojawieniem się tej nowej regulacji serwery stron trzecich prawdopodobnie staną się miejscem ucieczki dla tych, którzy handlują kryptowalutami i NFT.

Przenosząc handlowców kryptowalut i NFT na serwery innych firm, może się zdarzyć, że niektóre serwery innych firm zrobią to samo z serwerami GTA Online. Dzieje się tak dlatego, że wielu graczy nie lubi kryptowalut i NFT w grach.

co myślisz? Czy jesteś zainteresowany graniem w GTA w sieci? Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o grach, możesz również odwiedzić Gamefinity. Dla tych, którzy chcą tetra lub ulubioną grę, kliknij Gamefinity.id na ekranie.

Tę zwykłą osobę można spotkać wszędzie.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/21/rockstar-prohibits-nft-buying-and-selling-in-gta-online-aroged-aobb/