Fani oskarżają Rockstar Games o trollowanie związanego z GTA 6 – Xfire

Fani oskarżają Rockstar Games o trollowanie związanego z GTA 6

Fani gry Grand Theft Auto (GTA) wezwali Rockstar Games za ich możliwe drażnienie i jawne trollowanie. Ostatnie działania Rockstar Games nie zostały dobrze przyjęte w społeczności GTA. Firma opublikowała tajemniczy obraz na swoich stronach w mediach społecznościowych, który niektórzy uznali za wskazówkę, że data premiery GTA 6 zostanie wkrótce ogłoszona. Jednak nie wszyscy fani są zachwyceni.

Niektórzy uważają, że to tylko kolejny przykład tendencji firmy do trollowania obserwujących. To nie pierwszy raz, kiedy Rockstar drażni swoich fanów wskazówkami dotyczącymi kolejnej iteracji popularnej gry z otwartym światem i na pewno nie będzie to ostatni raz.

Oczywiście nie wszystkie informacje o GTA 6 pochodzą od Rockstara, część pochodzi od zaufanych osób i przecieków, jak ten, który miał miejsce w zeszłym roku. Powiedziawszy to, fani są rozczarowani, że Rockstar nadal trolluje wszystkich na temat GTA 6. Podczas gdy wielu graczy jest podekscytowanych perspektywą zagrania w nową grę GTA, większość jest ostrożna, by nie dać się zbytnio podekscytować przed oficjalnym ogłoszeniem.

Marketingowa strategia Rockstar Games

Jeśli chodzi o marketingową strategię Rockstar Games, okazała się ona całkiem skuteczna. Szum wokół nowej gry GTA jest najwyższy w historii, a firma udało się utrzymać zaangażowanie i inwestycje swoich fanów przez cały czas.

Jednak niektórzy twierdzą, że ciągłe dokuczanie i trollowanie w końcu przyniesie odwrotny skutek, zwłaszcza jeśli wkrótce nie usłyszymy niczego oficjalnego o GTA 6.

Informacje o GTA 6

Ostatnio aktor głosowy Trevora Philipsa zasugerował, że może wrócić do GTA 6, być może epizodycznie. GTA 6 jest obecnie w fazie rozwoju z dużymi nadziejami ze strony Take-Two Interactive. Uważa się, że osadzona jest we współczesnych czasach z ulepszoną wersją lokalizacji inspirowanej Miami, Vice City. GTA 5 to druga najlepiej sprzedająca się gra wszechczasów, która wywiera ogromną presję na Rockstar i GTA 6.

Jack Black wezwał twórców do zrobienia Naughty Dog i adaptacji Red Dead Redemption na duży ekran

Mówiąc o Rockstar Games, Jack Black niedawno wezwał twórców GTA do zrobienia Naughty Dog i adaptacji Red Dead Redemption na duży ekran.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6459c56e0ff04291b3dae6664604ee9f&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Frockstar-trolling-fans-gta-6-tease%2F&c=3553531758809394308&mkt=fr-fr.