Rockstar Games trolluje fanów Grand Theft Auto 6? – Co wiemy o GTA 6? – Xfire

Rockstar Games trolluje fanów Grand Theft Auto 6?

Fani wezwali Rockstar Games za możliwe drażnienie Grand Theft Auto 6 i jawne trollowanie ich. Niedawno Rockstar opublikował tajemniczy obraz na swoich stronach w mediach społecznościowych, który niektórzy uznali za wskazówkę, że data premiery GTA 6 zostanie wkrótce ogłoszona. Jednak nie wszyscy fani są zachwyceni. Niektórzy uważają, że to tylko kolejny przykład tendencji firmy do trollowania obserwujących.

To nie pierwszy raz, kiedy Rockstar drażni swoich fanów wskazówkami dotyczącymi kolejnej iteracji popularnej gry z otwartym światem i na pewno nie będzie to ostatni raz. Oczywiście nie wszystkie informacje o GTA 6 pochodzą od Rockstara, część pochodzi od zaufanych osób i przecieków, jak ten, który miał miejsce w zeszłym roku. Powiedziawszy to, fani są rozczarowani, że Rockstar nadal trolluje wszystkich na temat GTA 6.

Podczas gdy wielu graczy jest podekscytowanych perspektywą zagrania w nową grę GTA, większość jest ostrożna, by nie dać się zbytnio podekscytować przed oficjalnym ogłoszeniem. Śmiertelna gratka, że ​​ogłoszenie będzie w tym roku?

Skuteczna strategia marketingowa

Jeśli to coś warte, strategia marketingowa Rockstar okazała się całkiem skuteczna. Szum wokół nowej gry GTA jest najwyższy w historii, a firmie udało się utrzymać zaangażowanie i inwestycje swoich fanów przez cały czas. Ale niektórzy twierdzą, że ciągłe dokuczanie i trollowanie w końcu przyniesie odwrotny skutek, zwłaszcza jeśli wkrótce nie usłyszymy niczego oficjalnego o GTA 6.

Co wiemy o GTA 6?

Ostatnio aktor głosowy Trevora Philipsa zasugerował, że może wrócić do GTA 6, być może epizodycznie. GTA 6 jest obecnie w fazie rozwoju z dużymi nadziejami ze strony Take-Two Interactive. Uważa się, że osadzona jest we współczesnych czasach z ulepszoną wersją lokalizacji inspirowanej Miami, Vice City. GTA 5 to druga najlepiej sprzedająca się gra wszechczasów, która wywiera ogromną presję na Rockstar i GTA 6.

Jack Black wezwał twórców do zrobienia Naughty Dog

Mówiąc o Rockstar Games, Jack Black niedawno wezwał twórców GTA do zrobienia Naughty Dog i adaptacji Red Dead Redemption na duży ekran.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645a4403b39b43d186e569dc4207dafa&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Frockstar-trolling-fans-gta-6-tease%2F&c=3553531758809394308&mkt=fr-fr.