Rockstar uruchamia własny Game Pass z rotacyjnym wyborem gier, w tym okropnymi remasterami GTA

GTA Plus, miesięczna usługa subskrypcji GTA Online, zawiera teraz rotacyjny wybór klasycznych gier od Rockstar Games. Oferta ta rozpoczyna się od kontrowersyjnych remasterów trylogii Grand Theft Auto 3. Dostępna od 2022 roku na PS5 oraz Xbox Series X i S gra GTA Plus oferuje wiele korzyści członkom GTA Online. Obejmuje to comiesięczny depozyt w wysokości 500 000 dolarów na Twoje wirtualne konto bankowe, wybór bonusowych samochodów i przedmiotów, a także regularne premie pieniężne i RP za różne działania.

Kwestionowana propozycja wartości

Gracze GTA Online byli sceptycznie nastawieni do wartości abonamentu GTA Plus, jednak jego atrakcyjność zwiększa nowa funkcja: dostęp do klasycznych gier. Na chwilę obecną oferowane gry to jedynie remastery Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas z Definitive Edition. Rockstar twierdzi jednak, że regularnie będą dodawane inne klasyczne gry z jego katalogu. Uwzględniono tytuły takie jak Max Payne, Red Dead Redemption, Bully i Manhunt, zapewniając różnorodne potencjalne dodatki.

Klasyki, które ukształtowały ten gatunek

Te trzy tytuły GTA to prawdziwe klasyki, które położyły podwaliny pod wszystkie najlepsze gry z otwartym światem, które powstały później. Jednak szczególnie te remastery były szeroko krytykowane po wydaniu z powodu licznych błędów i brakujących funkcji graficznych. Chociaż wprowadzono pewne poprawki, Edycje Definitive wciąż są dalekie od remasterów, na jakie zasługują te klasyki. Można się nimi jednak teraz cieszyć w ramach limitowanej i specyficznej dla wydawcy oferty GTA Plus, która przypomina nieco Xbox Game Pass.

Smak GTA 6?

Pytanie, które zadaje sobie każdy fan GTA, brzmi: czy wprowadzenie klasycznych gier w GTA Plus jest przedsmakiem tego, co nadejdzie wraz z GTA 6. W tej chwili pozostaje to spekulacją, ale z pewnością sugeruje, że Rockstar Games jest gotowe ponownie wzbudzić zainteresowanie swoją grą starszych tytułów, przygotowując grunt pod nadejście kolejnej części serii.

Źródło: www.bing.com