Rockstar świętuje 10-lecie Grand Theft Auto V nową zawartością do GTA Online

GTA Online świętuje 10. rocznicę Grand Theft Auto V nową zawartością i różnymi wydarzeniami. Rockstar Games ogłosiło swoje plany upamiętnienia tej długo oczekiwanej rocznicy, dając graczom możliwość korzystania ze specjalnych zajęć i ekskluzywnych zniżek przez cały tydzień.

Nadchodzą nowe niespodzianki

Najważniejszym wydarzeniem tego rocznicowego wydarzenia jest wprowadzenie Bravado Hotring Hellfire, nowego samochodu sportowego, który pozwoli graczom siać jeszcze większy chaos na ulicach Los Santos. Ale na tym niespodzianki się nie kończą, przez cały rocznicowy tydzień spodziewane są kolejne rewelacje.

Podwójne nagrody i promocje

Gracze będą mieli możliwość zdobycia podwójnej ilości GTA$ i RP, wykonując misje sprzedażowe w Acid Lab do 13 września. Dodatkowo w tym tygodniu wiele innych aktywności zapewni podwójne nagrody: napady na ciężarówki opancerzone, udział w serii Arena War, Motor Wars, skoki spadochronowe z Junk Energy itp. Najlepsi gracze w serii LS Car Meet przez dwa kolejne dni będą mogli nawet otrzymać za darmo samochód sportowy Vulcar Nebula Turbo.

Zniżki na samochody i broń

Nowe samochody można kupić w salonach Premium Deluxe Motorsports i Luxury Autos ze zniżkami sięgającymi nawet 40%. Gracze będą mogli odkryć i przetestować modele takie jak Annis 300R, Declasse Tahoma Coupe, Dinka Jester RR, Ocelot Virtue i wiele innych. Właściciele PlayStation 5 i Xbox Series X|S będą również mogli wypróbować Pegassi Weaponized Ignus na torze testowym LS Car Meet.

Nie pominięto broni i wyposażenia, oferując specjalne oferty na działo szynowe, pistolet sygnałowy, granatnik i karabin snajperski.

Ekskluzywne korzyści dla graczy GTA+

Gracze posiadający subskrypcję GTA+ będą mogli cieszyć się ekskluzywnymi korzyściami, takimi jak podwójne nagrody w serii Arena War (które można kumulować, aby osiągnąć w sumie 4X), a także 500 000 GTA$, dostęp do klubu samochodowego Vinewood i unikalne opcje malowania ich pojazdy. Okazja, której nie można przegapić dla fanów serii.

Świętując 10. rocznicę Grand Theft Auto V, Rockstar Games po raz kolejny udowadnia swoje zaangażowanie na rzecz graczy GTA Online, dostarczając nowe doświadczenia i organizując ekscytujące wydarzenia. Przygotuj się na tydzień pełen uroczystości, nagród i gwarantowanej zabawy.

Źródło: fagenwasanni.com