Rockstar rzuca kredyty na GTA 5, patrząc na GTA 6


Rockstar zamieścił kredyty w GTA 5 i GTA Online na swojej stronie internetowej, patrząc w przyszłość serii Grand Theft Auto i przyspieszając rozwój GTA 6. Choć bez wątpienia jedna z najlepszych gier z otwartym światem, GTA 5 będzie miała dziewięć lat 17 września – to dużo czasu na uruchomienie jakiejkolwiek gry, nawet jeśli nadal konsekwentnie pojawia się na listach bestsellerów. Teraz deweloper Rockstar opublikował podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w tę grę kryminalną na swojej stronie internetowej, po wiadomości, że Rockstar priorytetowo traktuje rozwój GTA 6.

„Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online reprezentują wspólne wysiłki naszego globalnego zespołu na przestrzeni wielu lat”, czytamy na stronie „Dziękujemy” w witrynie Rockstar Games. „Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tych gier, od ich pierwotnej premiery w 2013 roku aż do dnia dzisiejszego”. Z pewnością wydaje się, że jest to odesłanie do długotrwałej gry kryminalnej, która zgadzałaby się z wieloma plotkami sugerującymi, że oficjalne ujawnienie GTA 6 może nastąpić już w październiku.

Obecnie GTA 5 jest drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszech czasów, z szacowanymi 169 milionami sprzedanych egzemplarzy – pozostawiając ją tylko za 238 milionami szacowanej sprzedaży Minecrafta. Nadal prosperuje dzięki ponownym wydaniom na nowoczesnym sprzęcie i sukcesowi trybu GTA Online, który nadal jest jedną z najlepszych gier dla wielu graczy. W marcu 2020 r. Dan Houser – jeden ze współzałożycieli studia obok brata Sama oraz scenarzysta lub współautor każdej gry GTA od czasu GTA: London – opuścił Rockstar Games na nowe pastwiska.

Przecieki GTA 6 w lipcu poinformowały, że następna gra z serii prawdopodobnie będzie miała ustawienie Miami podobne do Vice City. Ta plotka została później potwierdzona przez znawców Rockstar, którzy zasugerowali również, że nadchodząca gra będzie zawierać „dwójkę głównych postaci w historii zainspirowanej przez rabusiów Bonnie i Clyde”. Pojawiły się sugestie, że Rockstar planuje z czasem stale aktualizować grywalną mapę gry, dodając nowe misje i lokalizacje przez cały czas życia gry – chociaż sugerowano, że data premiery GTA 6 to jeszcze dwa lata.

Podczas gdy czekamy na więcej wiadomości na temat przyszłości Grand Theft Auto, dlaczego nie rzucić okiem na nasz przewodnik po najlepszych serwerach GTA RP i jak zapisać się na miejsce w grze RPG? Włamania do GTA 5 pozostawiły niedawno jednego niewinnego gracza GTA Online z miliardami do wydania po odzyskaniu konta. Nie możemy zaoferować ci tej samej oferty, ale mamy wszystkie kody do GTA V i mody do GTA V, które możesz chcieć jak najlepiej wykorzystać swój czas w obecnym otwartym świecie Rockstar, zanim pojawi się następna.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6314fcd85c4c426d97820674fb2ceb61&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fcredits&c=16535592931415240738&mkt=fr-fr