Rockstar przejmuje społeczność GTA Roleplaying w miarę kontynuacji GTA 6

Rockstar Games właśnie ogłosiło przejęcie FiveM i RedM, popularnych społeczności fabularnych poświęconych Grand Theft Auto 5 i Red Dead Redemption 2. Ta wiadomość została udostępniona dzisiaj na stronie internetowej dewelopera, gdzie wyszczególniono, że obie społeczności są teraz częścią Rockstar Gry. W ogłoszeniu Rockstar Games mówi, że w ciągu ostatnich kilku lat z entuzjazmem śledził, w jaki sposób społeczność twórców znalazła nowe sposoby na rozszerzenie możliwości Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption 2, w tym poprzez tworzenie serwerów gier.

Współpraca z Cfx.re

Aby jeszcze bardziej wesprzeć te wysiłki, firma Rockstar Games niedawno otworzyła się na modyfikacje stworzone przez twórczą społeczność RPG. Deweloper będzie również współpracował z Cfx.re, zespołem odpowiedzialnym za FiveM i RedM, aby znaleźć nowe sposoby wspierania społeczności i ulepszania używanych usług. W poście na forum Cfx.re wyraził zadowolenie, mówiąc, że to partnerstwo stanowi „wielki krok naprzód w rozwoju społeczności”. Zespół Cfx.re poprosił również, aby w ramach partnerstwa z Rockstar nie zadawać pytań o nowe projekty studia, dodając: „Proszę, nie pytajcie nas o następne GTA! »

Przyszłość Grand Theft Auto 6

Rockstar ogłosił już, że trwają prace nad Grand Theft Auto 6. Ostatni raport finansowy Take-Two wspomina o tym samym, ale dyrektor generalny Strauss Zelnick zasugerował, że firma wyda coś ważnego w roku podatkowym 2025. Nie jest jasne, czy dotyczy to następnego GTA, ale jest bardzo prawdopodobne, że tak jest.

To partnerstwo między Rockstar Games a społecznościami RPG to świetna wiadomość dla fanów Grand Theft Auto i Red Dead Redemption. Jest to dowód na to, że Rockstar wsłuchuje się w głos swojej społeczności i pragnie wspierać i ulepszać wrażenia z gry. Bądź na bieżąco z kolejnymi ekscytującymi ogłoszeniami, które nadejdą!

Źródło: www.bing.com