Rockstar przedstawia nowe misje łowców nagród w GTA Online!

Rockstar ogłosił, że tego lata Grand Theft Auto Online otrzyma nowe misje polowania na nagrody, aktualizacje kreatora i doświadczenia oraz wiele więcej. Gracze otrzymają zadanie wyeliminowania nowej listy celów o dużej wartości w południowym San Andreas na zlecenie Maude Eccles zajmującej się zbieraniem kaucji i polowaniem na nagrody.

Nowe misje polowania na nagrody i inne aktywności

Seria nowych misji polowania na nagrody w Grapeseed pojawi się w następnej dużej aktualizacji GTA Online, wraz z nowymi działaniami organów ścigania z byłym policjantem LSPD Vincentem w Los Santos, dzięki którym wykorzystasz przerobiony krążownik policyjny. Pojawią się także nowe pojazdy, podwyżki nagród w różnych trybach gry, takich jak Praca w taksówce, Wyścigi na otwartych kołach, Operacja Paper Trail i inne.

Dostosowywanie wyścigów i torów drag

Niestandardowe tory wyścigowe i tory Drag Race również zostaną rozszerzone w Kreatorze o nowe elementy, animacje tłumu, odbijające się lowridery i możliwość wykonywania pączków. Wyścigi testowe również zostaną uproszczone, umożliwiając wypróbowanie toru z dowolnego punktu kontrolnego i rywalizację w wielu rundach podczas wyścigów drag. Ulepszenia ułatwiające społeczności tworzenie i udostępnianie wyścigów, deathmatchów i innych dzieł zostaną również wprowadzone w ramach letniej aktualizacji.

Inne zmiany i korzyści dla członków GTA+

Inne zmiany zaplanowane w aktualizacji obejmują zwiększenie odliczania misji sprzedażowych dla graczy solo zajmujących się sprzedażą Biker i Gunrunning, automatyczną regenerację przekąsek przed przystąpieniem do większości misji, wzmocnienie pancerza i obrony Wróbla i Bombuszki oraz inne modyfikacje. Podstawowe nagrody zostaną również zwiększone za wyścigi na otwartych kołach, pracę taksówkową i większość misji kontaktowych, dzięki czemu będą one bardziej atrakcyjne.

Wreszcie członkowie GTA+ na Xbox Series z premiami GTA$.

Możesz więc spodziewać się letniej aktualizacji Grand Theft Auto Online już tego lata. Oczywiście.

Źródło: www.xboxachievements.com