Rockstar pozornie żegna się z GTA 5


Rockstar opublikował stronę z podziękowaniami dla swoich zespołów GTA 5 przed dziewięcioletnią rocznicą gry.

Wygląda na to, że studio żegna się z Grand Theft Auto 5 i GTA Online po dziewięcioletniej historii. Rockstar umieścił w sieci wiadomość z podziękowaniami dla „wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tych gier”, a następnie pełną listę autorów. Pełna treść wiadomości brzmi: „Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online reprezentują wspólne wysiłki naszego globalnego zespołu na przestrzeni wielu lat.

„Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tych gier, od ich pierwotnej premiery w 2013 roku aż do dnia dzisiejszego”.

Publikując napisy końcowe, zwykle odtwarzane pod koniec gry, fani spekulowali, że może to być sposób Rockstar na ostateczne zamknięcie książki o GTA V i skierowanie ich uwagi na długo oczekiwane GTA 6.

Oficjalna rocznica GTA V przypada 17 września, więc czas wydaje się odpowiedni. Rockstar nie potwierdził jednak, co oznacza ta strona z podziękowaniami dla przyszłości GTA V i GTA Online, ale w świadomości wielu nadszedł czas, aby przejść dalej.

Nadchodzące GTA 6 było podobno w fazie rozwoju od dłuższego czasu i do tej pory było przedmiotem wielu przecieków. Zakłada się, że w grze występuje pierwsza bohaterka serii, ale Rockstar jeszcze niczego nie potwierdził.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/rockstar-seemingly-saying-goodbye-to-gta-5-01gc8za97ep2