Rockstar potwierdza wyciek GTA 6, mówi, że rozwój nie będzie miał wpływuDeweloper Grand Theft Auto, firma Rockstar Games, potwierdziła, że ​​przecieki GTA 6, które pojawiły się w sieci wczoraj, 18 września, są prawdziwe, ale w rezultacie nie wpłynie to na rozwój.

Rockstar opublikował oświadczenie na Twitterze (poniżej), mówiąc, że „nagranie z wczesnego rozwoju” zostało nielegalnie zabrane z jego systemów po włamaniu do sieci i jest rozczarowany, że po raz pierwszy udostępniono nową grę w ten sposób.

„Niedawno doświadczyliśmy włamania do sieci, w którym nieupoważniona strona trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszych systemów, w tym nagrania z wczesnego etapu rozwoju następnego Grand Theft Auto” – czytamy w oświadczeniu.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że w ten sposób udostępniono Wam wszelkie szczegóły naszej następnej gry. Nasza praca nad następną grą Grand Theft Auto będzie kontynuowana zgodnie z planem i pozostajemy jak zawsze zaangażowani w dostarczanie Wam, naszym graczom wrażeń. , który naprawdę przekracza Twoje oczekiwania.

„Wkrótce zaktualizujemy wszystkich ponownie i oczywiście odpowiednio przedstawimy wam następną grę, gdy będzie gotowa. Chcemy podziękować wszystkim za nieustające wsparcie w tej sytuacji”.

W Internecie udostępniono anonimowo blisko 100 różnych filmów z gry, pokazujących rabunki, strzelaniny, w pełni głosowe rozmowy i wiele innych. Materiał filmowy prawie potwierdza pogłoski, że GTA 6 będzie zawierał bohaterów płci męskiej i żeńskiej oraz ustawienie Vice City.

Chociaż Rockstar obiecał wkrótce więcej informacji, nie wiadomo, kiedy deweloper ujawni pełną wersję gry, ponieważ, podobnie jak jej ostateczna premiera, GTA 6 zostanie pokazane tylko wtedy, gdy będzie gotowe. Zostało to oczywiście ogłoszone dopiero w tym roku, ale ponieważ od premiery GTA 5 minęła prawie dekada, fani nie mogą się doczekać więcej.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.

Źródło : https://www.ign.com/articles/rockstar-confirms-gta-6-leak-says-development-will-not-be-affected