Rockstar opóźnia nazwę GTA 6, podobnie jak CD Projekt Red z Wiedźminem 4

Oficjalnie ogłoszono nadchodzącą premierę GTA 6.

Oficjalna zapowiedź zwiastuna GTA 6

Po ponad 10 latach oczekiwania na kontynuację GTA 5 Rockstar w końcu zasugerował, że w przyszłym miesiącu ujawni zwiastun GTA 6. Na ten moment jednak firma nie chce jeszcze oficjalnie nazywać gry GTA 6.

W swoim tweecie zapowiadającym współzałożyciel Rockstar, Sam Houser, powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc poinformować, że na początku grudnia ujawnimy pierwszy zwiastun kolejnego Grand Theft Auto. »

Tytuł i potencjalna kontynuacja

Nie musi to oznaczać, że nie będzie to tytuł kolejnej gry. Możliwe, że Rockstar wciąż finalizuje nazwę, ale znacznie bardziej prawdopodobne jest, że czeka na wielką odsłonę w postaci zwiastuna.

Istnieje jednak szansa, że ​​gra nie będzie nosić tytułu GTA 6 – San Andreas i Vice City przypominają, że studio nie zawsze trzyma się numerowanych sequeli, nie mówiąc już o Vice City Stories czy Liberty City Stories.

Jest zatem prawdopodobne, że gra pozostanie pod nazwą GTA 6, ale nic nie jest gwarantowane.

Porównanie z CD Projekt Red

Cała ta sytuacja przypomina sytuację CD Projekt Red i zapowiedzi „nowej sagi o Wiedźminie”. Zapowiedzi czwartej, piątej i szóstej gry z serii gier fantasy były oczywiście powiązane z oczekiwaniami na Wiedźmina 4, ale twórcy szybko położyli kres tym założeniom.

Nic nie wskazuje na to, że Rockstar pójdzie tą drogą – będzie chciał wyróżnić swoją nową wersję GTA 5 w sposób, w jaki nie musiał tego robić w przypadku serii gier GTA 3 generacji – ale zawsze ciekawe jest wyobrazić sobie, dlaczego firma nie nazwała jeszcze oficjalnie GTA 6.

Wnioski

Fani GTA 6 myślą, że znaleźli już oficjalny zwiastun, jednak do tej pory nikt im nie wierzył.

Źródło: www.bing.com