Rockstar odrzucił film GTA Tony’ego Scotta z Eminemem


Rockstar miał okazję zrobić Grand Theft Auto film z raperem Eminemem w roli głównej, ale po zrealizowaniu odrzucił ofertę GTA miał znacznie większy potencjał jako gry wideo. Nadchodzi nowy smakołyk Najlepsza gra Bugzy’ego Malone’anowa seria podcastów z BBC Radio 5 Live zawierająca wywiady z raperem Bugzym Malone i innymi, którzy zastanawiają się nad serialem z okazji jego 25. rocznicy

Kirk Ewing, agent hollywoodzkiej agencji talentów ICM podczas GTAznał Sama Housera z Rockstar i widział potencjał w szybko rozwijającej się serii, ale nie tylko jako seria gier wideo.

„Ze względu na związek, jaki miałem z Rockstar i miałem z Samem, pewnej nocy wyśledziłem go do jego pokoju hotelowego, gdzie wiedziałem, że się zatrzyma, a my dwoje zostaliśmy do późna i rozmawialiśmy o możliwości robienie filmu, a to było zaraz po [GTA] 3– powiedział Ewing.

„Pamiętam, że około czwartej nad ranem odebrałem telefon od producenta z Los Angeles z propozycją zrobienia filmu i powiedział: 'Kirk, mamy Eminema w roli głównej, a to film Tony’ego Scotta, pięć milionów na nosie. , czy jesteś zainteresowany?’ zadzwoniłem do Sama i powiedziałem: „Słuchaj, posłuchaj tego, chcą, żeby wyreżyserował Eminem w filmie Grand Theft Auto i Tony Scott, a on powiedział: „Nie interesuje mnie”.

Ewing powiedział, że pomimo początkowego zainteresowania Housera, Rockstar wycofał się ze wszystkich rozmów na temat możliwości nakręcenia filmu po tym, jak spekulował, że decyzja, którą Ewing spekulował, wynikała z uświadomienia sobie, że franczyza była znacznie większa niż jakikolwiek film lub jakakolwiek rozmowa na temat filmu, być.

Niezależnie od tego, czy Houser miał takie przeczucie, czy nie, z pewnością okazało się to prawdą. GTA Vgra na PS3 wydana prawie dekadę temu, co miesiąc regularnie pojawia się w pierwszej 20 najlepiej sprzedających się grach.

Wspomnienia Ewinga są jednymi z wielu, które Bugzy Malone i BBC Radio 5 Live Chris Warburton razem zagłębiają w wieloaspektową historię serii i jej trwały wpływ GTA miał gry i kulturę, które według Bugzy’ego Malone odzwierciedlały jego własne życie w kluczowych aspektach.

„Kiedy dorastałem, Grand Theft Auto pozwoliło mi zanurzyć się w świat pełen energii i dał mi wolność, której nie zawsze miałem na co dzień” – powiedział Buzgy Malone. „To doświadczenie w grach jak żadne inne i wiem, że to uczucie podzielają miliony jego fanów”.

Wszystkie siedem odcinków Bugzy Malone’s Grandest Game jest już transmitowanych na żywo w BBC 5 Radio Live.

Napisane przez Josha Broadwella w imieniu GLHFŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63736343bd4142f499c3b21705759ffd&url=https%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2022%2F11%2Fgta-movie-eminem-tony-scott-bugzy-malone-podcast&c=10597023985466505325&mkt=fr-fr