Rockstar naprawi jeden z problemów GTA 5 – Gizchina.com


Przeciek ma dobrą wiadomość dla fanów GTA. Według niego kolejna gra z sagi oznaczałaby powrót DLC, po ich zauważalnej nieobecności w GTA 5. Nowe miasta i misje będą dodawane z czasem po premierze tytułu, który mógłby nawet zostać zintegrowany z GTA Online.

Oprócz pamiętnej historii, GTA 4 zrobiło wrażenie dzięki wysokiej jakości DLC, w tym słynnym The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Kiedy GTA 5 pojawiło się na naszych konsolach, gracze logicznie spodziewali się, że Rockstar będzie kontynuował swój rozmach. Tak się jednak nie stało, studio usprawiedliwiało się stwierdzeniem, że rozszerzenia nie są „ani możliwe, ani konieczne”.

GTA 6: Rockstar powinien naprawić jeden z największych błędów GTA 5

W rzeczywistości Rockstar wolał wówczas skupić się na rozwoju GTA Online, co zapewni również możliwość kontynuowania historii Franklina. Ale dla graczy solo przygoda zatrzymała się pod koniec GTA 5, co nie omieszkało wywołać wielu reakcji w społeczności. De facto GTA 6 naprawi ten punkt. A fani nie powinni być rozczarowani.

Rzeczywiście, wyciek Tez2 pojawił się z doskonałymi wiadomościami na GTAForums. Według niego „Rockstar powróci do sposobu, w jaki zaplanowali dodatkową zawartość przed błyskawicznym sukcesem GTA Online”. DLC rzeczywiście znalazłoby się w programie, ku uciesze graczy. Ten ostatni potwierdza zatem, że Rockstar już pracuje nad dodaniem „nowych miast i misji”. Które z czasem zasilą grę.

Ponadto Rockstar planuje zintegrować tę dodatkową zawartość również z GTA Online. Co pozwoli na kontynuowanie usługi. „Jeśli będziemy mieli szczęście, od czasu do czasu możemy otrzymać nowe pełne miasto”, komentuje Tez2. To by wyjaśniało, dlaczego studio zatrudnia obecnie masowo.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fe3ef6d2c142e4aaf476dd54de48dc&url=https%3A%2F%2Fwww.gizchina.com%2F2022%2F08%2F18%2Fgta-6-will-delight-fans-rockstar-will-fix-one-of-gta-5s-problems%2F&c=1928813022074694630&mkt=fr-fr