Rockstar najwyraźniej żegna się z Red Dead Online w miarę rozwoju GTA 6


Rockstar wydaje się zmuszać wszystkie ręce do walki dzięki GTA 6, ponieważ prace rozwojowe wciąż się rozwijają, żegnając się z Red Dead Online w najnowszej aktualizacji.

Pomimo tego, że GTA 6 wciąż jest potencjalnie odległe o lata i jest niczym więcej niż potwierdzeniem jego oficjalnego rozwoju, wydaje się, że Rockstar zaczyna na dużą skalę zwiększać produkcję.

W zeszłym tygodniu wydawca wdrożył aktualizację w GTA 5 i GTA Online, aby podziękować deweloperom 5101, którzy przyczynili się do powstania megahitu. Fani natychmiast przyjęli to podziękowanie jako wskazówkę, że zespoły kończą teraz pracę nad wyżej wymienionymi tytułami, aby skupić się na GTA 6.

Teraz tydzień po tej wiadomości i podobna aktualizacja została wydana dla Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online, co prowadzi do dalszych spekulacji.

Tym razem nowa łatka Red Dead dodała opcję przeglądania napisów końcowych gry z menu pauzy. Po uzyskaniu dostępu do kredytów w ten sposób pojawia się nowa wiadomość.

„Nasze szczere podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli stworzyć Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online”, czytamy w notatce, podobnej do tej, która pojawiła się w GTA zaledwie kilka dni wcześniej.

Ta wiadomość z podziękowaniami pojawia się z tyłu wirusowego trendu #RedDeadFuneral w lipcu, w którym gracze oddali hołd komponentowi online po roku bez DLC.

gry Rockstar

Red Dead Online pozostało prawie uśpione, ponieważ twórcy koncentrują się na GTA 6.

Chociaż nie ma jeszcze jasnego znaczenia tych aktualizacji, powszechnym założeniem jest to, że deweloperzy skupiają się na następnym GTA. Zdając sobie sprawę z niezwykłych oczekiwań, Rockstar obiecał, że nadchodząca kontynuacja „ustanowi nowe standardy rozrywki” po wydaniu. Dlatego im więcej pracowników może przenieść do projektu, tym bardziej prawdopodobne jest, że osiągną wzniosłe cele.

Na razie nie możemy jeszcze zobaczyć niczego bezpośrednio z GTA 6. To nie powstrzymało wycieku różnych przecieków i informacji poufnych. Przede wszystkim Jason Schreier z Bloomberg twierdził, że gra będzie zawierać dwóch bohaterów, w tym pierwszą grywalną postać kobiecą w serii.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631aac6002604462954793a1fd3b7fe7&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgta%2Frockstar-seemingly-bids-farewell-red-dead-online-gta-6-development-ramps-up-1926482%2F&c=12247433003961300660&mkt=fr-fr