Rockstar może celować w świąteczne wydanie Grand Theft Auto 6 w 2024 roku


Po latach spekulacji i przecieków Rockstar potwierdził w lutym 2022 r. prace nad niezatytułowaną grą Grand Theft Auto. Gra, którą wielu uważa za Grand Theft Auto 6, ma być ósmym głównym Grand Theft Auto gra, po Grand Theft Auto V i ogólnie szesnasta część.

Ponieważ minęło ponad dziewięć lat od premiery GTA 5, które wciąż ma ogromną liczbę aktywnych graczy i otrzymało wydania nowej generacji, aby utrzymać grę przy życiu na trzech konsolowych wydaniach, fani ze zrozumieniem bardzo uważnie śledzą wiadomości o GTA 6.

Rozwój gry był burzliwą sprawą dla Rockstar Games, które musiało stawić czoła opóźnieniom i niepowodzeniom, częściowo z powodu zapału oczekujących fanów. Jednym z takich niepowodzeń był masowy atak socjotechniczny na firmę, w wyniku którego cała gra będąca w fazie rozwoju została skradziona i wykupiona na rzecz firmy.

Pomimo tego wszystkiego, fani będą podekscytowani wiedząc, że być może GTA 6 trafi na półki sklepowe nawet wcześniej, niż wielu mogłoby się spodziewać.

Według poufnych plotek, Rockstar Games może dążyć do wydania GTA 6 podczas sezonu świątecznego 2024, co oznacza, że ​​gracze mogą dostać w swoje ręce grę już w przyszłym roku.

Ta informacja pochodzi z @TezFunz2 przez forum GTA. Tez2 jest wiarygodnym źródłem wiadomości i przecieków związanych z Rockstar i okazał się wiarygodnym źródłem kilku przecieków zgłoszonych przez TryHardGuides w przeszłości.

Post na Twitterze autorstwa @GTA6Intelkonto poświęcone wiadomościom o grze, podsumowuje post Tez2 na forach GTA.

Chociaż wydanie świąteczne byłoby idealne dla Rockstar, Tez2 szybko zwraca uwagę, że termin nie jest ustalony i był już wcześniej przesunięty w przeszłości. Tez2 mówi również, że Rockstar może wyciąć „fragmenty gry” i zatrzymać ją na przyszłe DLC, aby dotrzymać świątecznego okna wydania 2024.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6408b12e83814d37906bae86676e36f3&url=https%3A%2F%2Ftryhardguides.com%2Frockstar-may-be-targeting-a-holiday-2024-release-for-grand-theft-auto-6%2F&c=15686348998368313602&mkt=fr-fr