Rockstar gotowy na ujawnienie nowych funkcji w GTA 6?

Najnowsze wieści dotyczące GTA 6 zdają się wskazywać, że Rockstar wkrótce podzieli się kilkoma ważnymi informacjami na temat gry.

Ostatnia aktualizacja strony Rockstar

Konto @GTAVI_Countdown zauważyło ostatnią aktualizację na stronie dewelopera, w tym GTA 6 w jego bazie danych. Ta aktualizacja zawierała elementy zastępcze dla czterech zrzutów ekranu, okładki i daty wydania. Chociaż ta strona została usunięta przez Rockstar, na koncie udało się pobrać zrzut ekranu.

Fani czekają na oficjalne wieści

Wielu fanów oczekuje teraz, że Take-Two, wydawca Grand Theft Auto, ogłosi nowe rozwiązania w GTA 6 przed publikacją wyników finansowych, która ma nastąpić za tydzień. Dlatego odczuwalne jest oczekiwanie i spekulacje wokół możliwego ogłoszenia 14 maja. Pomimo braku oficjalnego komunikatu ze strony Rockstar, fani z uwagą przyglądają się wszelkim informacjom.

Twórczość fanów w oczekiwaniu na premierę

Czekając na oficjalne wieści, fani wykazali się kreatywnością, odtwarzając zwiastun GTA 6. Niektórzy wyobrażali sobie, że bohaterowie GTA 5 powodują chaos w Vice City, a inni odtworzyli tę scenę, udając się do Miami, aby uchwycić dokładne lokalizacje ze zwiastuna.

GTA 6, zaplanowane na Xbox Series X/S i PlayStation 5 w 2025 roku, nie ma jeszcze daty premiery na PC. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, oto wszystko, co do tej pory wiemy o GTA 6.

Źródło: www.bing.com