Rockstar Games wyda nową aktualizację Los Santos Drug Wars do GTA 5


Rockstar Games mogło wyczuć rosnące oczekiwanie na długo wyczekiwaną zimową aktualizację Grand Theft Auto Online. Zaledwie kilka dni po opublikowaniu nowej aktualizacji popularnego, samodzielnego spin-offu GTA 5, Rockstar właśnie ogłosił kolejną dużą aktualizację zawartości gry.

Wygląda na to, że Rockstar Games w końcu zaczyna wprowadzać wyczekiwaną zimową aktualizację GTA Online.

Według Rockstar, następna aktualizacja GTA 5, Los Santos Drug Wars, pojawi się w następny wtorek, 13 grudnia. Aktualizacja będzie zawierała znajomą twarz w „Nervous Ron” i to, co studio opisuje jako innych „odmieńców spoza stanu” kiedy próbujesz im pomóc „odcisnąć piętno na handlu psychodelikami”. Ale uważaj, bo nie jesteś sam. Prowadząc własne laboratorium narkotykowe, będziesz musiał stawić czoła „nieprawdopodobnej koalicji bogatych hipisów i motocyklistów, którzy lubią puszczać spusty”.

Rockstar ujawnił wiele innych funkcji rozgrywki, które pojawią się w GTA Online w ramach najnowszej aktualizacji, w tym nowe przedsięwzięcie biznesowe dla graczy, a także nowe pojazdy, ulepszenia i misje. Ale Rockstar odmówił wchodzenia w szczegóły nadchodzącej aktualizacji, więc musimy tylko poczekać, aby dowiedzieć się więcej o tym, co jeszcze zawiera ten „rozdział otwierający” następnej dużej aktualizacji GTA Online.

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, co ostatnio robił dyrektor generalny Trevor Philips Enterprises.

Rockstar wspiera GTA Online już od prawie dekady, a jego popularność wciąż rośnie. Wielu krytykuje GTA Online jako powód, dla którego GTA 6 trwa tak długo. Ale chociaż ta teoria spiskowa może być częściowo prawdziwa, widzowie nie mogą narzekać, gdy Rockstar tak dobrze dba o grę. Nie wspominając o tym, że GTA 6 zostało już potwierdzone i Take-Two Interactive wiąże z nim duże nadzieje. Sądząc po ujawnionym materiale filmowym GTA 6, następna część bestsellerowej serii Rockstar może być znacznie bardziej zaawansowana niż oczekiwano. Według Microsoftu GTA 6 może nawet zostać wydane w 2024 roku.

To powiedziawszy, wszystkie oczy skierowane są na Los Santos Drug Wars, aby zobaczyć, czy przebije lipcową aktualizację, The Criminal Enterprises.

Z innych wiadomości fani wierzą, że zremasterowana trylogia GTA w końcu trafi na Steam i Epic Games Store ponad rok po jej pierwszej premierze.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6394046ef09c4afa84d48bf5d1dbf1f0&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Frockstar-games-los-santos-drug-wars-update-gta-5%2F&c=969602328008765997&mkt=fr-fr