Rockstar Games sugeruje GTA 6 na rocznicowym zdjęciu!

Tajemnicze poszlaki sugerujące, że Rockstar Games przygotowuje premierę Grand Theft Auto Six, wywołały prawdziwe emocje w sieciach społecznościowych. Z okazji dziesiątej rocznicy premiery piątej części serii fani i twórcy gry za pośrednictwem mediów społecznościowych świętowali ten kultowy sukces. W oczekiwaniu na rocznicę Rockstar Games opublikowało na Instagramie zdjęcie okładki wydarzenia z okazji dziesiątej rocznicy Grand Theft Auto Online. Użytkownik X uważa jednak, że twórcy gry wideo wykorzystali ten obraz, aby subtelnie zasugerować wkrótce premierę szóstej części.

Wskazówki ukryte w obrazach

W poście, który stał się wirusowy, użytkownik napisał: „Rockstar Games po cichu nawiązuje do GTA 6 za pomocą obrazu, który wypuścili z okazji dziesiątej rocznicy GTA V, przedstawiającego samolot zmierzający w stronę znaku „VI”, którego nie było w oryginalny obraz. » Następnie porównał oryginalne obrazy z nowymi, okrążając samoloty. Ponieważ oryginalny post został wyświetlony ponad 1,6 miliona razy, autor zdecydował się kontynuować wątek, zamieszczając wszystkie wskazówki, które jego zdaniem wskazują na rychłą premierę GTA VI.

Kilku użytkowników wyraziło swoje opinie na temat tych rzekomych ukrytych wskazówek. Niektórzy z zadowoleniem przyjęli ustalenia użytkownika, inni byli bardziej sceptyczni. Tak czy inaczej, fani gry wideo są urzeczeni tymi teoriami i z niecierpliwością czekają, aby dowiedzieć się więcej na temat premiery Grand Theft Auto Six.

Niezrównany sukces finansowy

Grand Theft Auto V zostało pierwotnie wydane przez Rockstar Games 17 września 2013 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 i od tego czasu stało się „najbardziej dochodową serią wszechczasów”. Aby uczcić dziesiątą rocznicę Grand Theft Auto V, Rockstar Games ogłosiło, że w tym tygodniu w GTA Online odbędzie się nowe wydarzenie. Gracze będą mogli cieszyć się ekskluzywnymi bonusami i nowymi funkcjami inspirowanymi kultowymi postaciami z gry.

Ta wiadomość ponownie rozpaliła oczekiwania fanów, którzy mają nadzieję dowiedzieć się więcej o rychłej premierze Grand Theft Auto Six. Pomimo tajemnicy otaczającej rozwój gry, tajemnicze wskazówki sieją wątpliwości i podsycają plotki. Najbliższe kilka tygodni będzie kluczowe dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na to, co przygotował dla nich Rockstar Games.

Źródło: www.bing.com