Rockstar Games sugeruje aktualizację daty ujawnienia GTA 6 w GTA Online


Czy to będzie rok, w którym Rockstar Games wypuści lub przynajmniej ujawni GTA 6? Fani chcieliby, żebyś w to uwierzył. Ale podczas gdy Rockstar kontynuuje pracę nad GTA 6 za kulisami, nic nie może powstrzymać ich przed dokuczaniem i jawnym trollowaniem fanów. Dla przykładu, w najnowszej aktualizacji GTA Online dobrzy i weseli ludzie z Rockstar nie mogli się powstrzymać od śmiechu ze swoim zwykłym humorem z przymrużeniem oka.

Zwiastun ujawniający GTA 6 byłby idealnym sposobem na zwieńczenie obchodów 10. rocznicy GTA 5.

Rockstar Games sugeruje aktualizację daty ujawnienia GTA 6 w GTA Online

Najnowsza aktualizacja GTA Online została wydana na początku tego tygodnia. Jak zawsze Rockstar opublikował blog, w którym szczegółowo opisał wszystkie nowe rzeczy, a także bonusy zmierzające do popularnej gry online.

Jeśli przewiniesz w dół do części Diamond Casino Podium, jest tam część, która brzmi dokładnie tak, jak Rockstar lubi trollować swoich fanów, mówiąc:

Każdy rok wiąże się z pełną nadziei obietnicą, że ten rok będzie rokiem, w którym wszystko w końcu się połączy. Cóż, rok 2023 może być tym rokiem, więc dlaczego nie zacząć odnotowywać postawę „nowy rok, nowa ja”, zakręcając kołem fortuny, aby mieć szansę na wygranie głównej nagrody w tym tygodniu, HVY Insurgent, pojazdu terenowego pojazd opancerzony wystarczająco silny, aby stawić czoła zarówno przeciwnikom, jak i irytującym przeszkodom terenowym.

Część „każdego roku przychodzi z pełną nadziei obietnicą, że ten rok będzie rokiem, w którym wszystko w końcu się połączy” jest łatwym sposobem, w jaki Rockstar mówi fanom: „wiemy, że czekaliście na wiadomości o GTA 6”.

Teraz, jeśli chodzi o to, czy w tym roku usłyszymy wiadomości o GTA 6, tylko Rockstar może na to odpowiedzieć.

W tym roku obchodzimy 10. urodziny Grand Theft Auto V, drugiej najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów. W ostatnich latach cieszy się niesłabnącym powodzeniem, w dużej mierze dzięki GTA Online.

Teraz, gdy GTA 5 się starzeje, jest to idealny czas na pełne ujawnienie GTA 6 po zeszłorocznym potwierdzeniu, że kolejna gra GTA jest w fazie rozwoju. Co więcej, ujawnienie pomogłoby inwestorom zyskać pewność co do przyszłości Take-Two Interactive po tym, jak zagwarantowało wszystkim, że rozwój GTA 6 będzie kontynuowany zgodnie z planem pomimo przecieków.

Rockstar Games zdradza datę premiery GTA
GTA 6 może zastąpić GTA 5 jako najbardziej udany produkt rozrywkowy w branży gier wideo.

Nikt nie spodziewa się, że GTA 6 zostanie wydane w tym roku – Microsoft twierdzi, że może wyjść do 2024 r., podczas gdy Tom Henderson twierdzi, że do jego premiery pozostały jeszcze co najmniej dwa lata – ale uzyskanie pierwszego materiału filmowego z GTA 6 będzie wystarczające dla większości fanów W tym roku.Źródło : https://www.gtaboom.com/rockstar-games-hints-gta-6-reveal-date/