Rockstar Games oficjalnie trolluje nas za pomocą GTA Online


Rockstar Games pracuje nad GTA 6 od kilku lat. Jest mało prawdopodobne, aby gra mogła zostać ukończona w najbliższym czasie. Rockstar śmieje się z utraty graczy, o czym świadczy najnowszy promocyjny blog.

Rockstar Games uwielbia wkurzać wszystkich, od zagorzałych fanów po zagorzałych fanów.

W najnowszej aktualizacji GTA Online Rockstar udostępnił nowy blog. Jedna część jest taka, że ​​Rockstar dokucza lub trolluje graczy, a my stawiamy na to drugie.

Blog ma teraz coś do powiedzenia!

Każdy rok wiąże się z pełną nadziei obietnicą, że ten rok będzie rokiem wszystkiego, co robimy.

W końcu rok 2023 może być tym rokiem, więc dlaczego nie odnotować zasady „nowy rok, nowa ja”, obracając myszką na kole fortuny, aby mieć szansę na wygranie głównej nagrody w tym tygodniu, HVY Insurgent, off- drogowy pojazd opancerzony, który ma silne ramię, które można zobaczyć w różnych celach, dzięki czemu może stawić czoła innym wrogom lub irytującym terenowym przeszkodom.

Rockstar Games to troll w branży gier. Jest to deweloper, który przystosował się do robienia nawyku nabijania się i satyrowania wszystkiego, w tym polityków. Gra jest dobra dla Rockstar, w tym dla nas.

Rockstar rzuca światło na społeczność GTA, ponieważ nadal ma nadzieję, że jej członkowie w końcu zapowiedzą GTA 6.

Mamy tylko nadzieję, że Rockstar Games dobrze zrobi żeńską bohaterkę GTA 6.

Tak daleko, jak to możliwe, możemy być coraz bliżej pełnego ujawnienia GTA 6. To może nie być ten rok, ale na pewno stanie się to wkrótce po zeszłorocznym ogromnym wycieku. Microsoft myślał, że GTA 6 zostanie wydane w przyszłym roku. Wreszcie Tom Henderson, który jako pierwszy twierdzi, że GTA 6 zostanie wydany w 2025 roku, uważa, że ​​GTA 6 zostanie oficjalnie ujawnione jeszcze w tym roku.

Jeśli nie pamiętam nic więcej, w tym roku przypada 10. rocznica Grand Theft Auto! Nie twierdzimy, że gwiazda rocka ma coś zaplanowane na festiwal, ale nie zaszkodzi mieć nadzieję.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/07/rockstar-games-has-officially-trolling-us-using-gta-online/