Rockstar Games dodaje specjalny sprzęt do GTA Online na cześć 20. rocznicy Grand Theft Auto 3


Zapowiedź Rockstar Games Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dzisiaj, który zawiera remastery GTA 3, Vice City i San Andreas. Firma ogłosiła również, że z okazji 20. rocznicy GTA 3, tej jesieni do Grand Theft Auto Online zostanie dodany pamiątkowy sprzęt.

Rockstar twierdzi, że podczas nadchodzących wydarzeń, które pojawią się w GTA Online tej jesieni, gracze będą mogli zdobywać i kupować specjalny sprzęt, taki jak pamiątkowe ubrania i malowania.

„W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat tego, jak je zdobyć, w ramach naszych trwających wydarzeń w GTA Online” – czytamy w komunikacie prasowym Rockstar. „W tym miesiącu wydarzenia GTA Online będą miały kilka specjalnych niespodzianek – w tym możliwość niecodziennej aktywności w południowym San Andreas i okolicach”.

Wygląda na to, że Rockstar zacznie dostarczać klasycznej zabawy GTA poprzez GTA Online, zanim The Definitive Edition zostanie wydane na nowoczesnych konsolach i PC.

W innym miejscu w dzisiejszych wiadomościach GTA Online Rockstar nawiązał do tego, co nadejdzie jeszcze w tym roku.

„A jeszcze w tym roku przygotuj się na ekscytującą nową przygodę w GTA Online, ponieważ niektórzy dobrze znani znajomi i znajomi potrzebują twojej pomocy w rozwijaniu „legalnego biznesu” – a wkrótce zostanie ujawnionych wiele innych niespodzianek.”

Aby dowiedzieć się więcej o Grand Theft Auto, przeczytaj o tym, jak to zrobić GTA V i GTA Online trafią na PS5 i Xbox Series X/S w przyszłym roku, a następnie sprawdź tę historię o tym, jak GTA V będzie działać w 4K i 60 FPS na tych konsolach. Przeczytaj nasze przemyślenia na temat najnowszego wpisu z serii w Informator gry Recenzja Grand Theft Auto V po tym.


Czy jesteś podekscytowany tym, co nadchodzi w GTA Online? Co sądzisz o remasterze trylogii? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

[Source: Rockstar Games]Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/08/rockstar-games-adding-special-gear-to-gta-online-in-honor-of-grand-theft-auto-3s-20th