Rockstar Games Developer Expertly unika pytania GTA 6 podczas wywiadu


Deweloper ostatnio uniknął spontanicznego pytania o Grand Theft Auto VI podczas wywiadu. Grand Theft Auto VI to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na horyzoncie, ale w dzisiejszych czasach. To to samo, co najsłynniejsza gra wszech czasów i następna gwiazda rocka, z Red Dead Redemption 2 prawdopodobnie jej najsłynniejszą grą. Fani czekają na nowy produkt w bardzo ukochanej grze kryminalnej od prawie dekady. Mimo, że nie wiemy, kiedy i kiedy go zobaczymy, fani nie chcą tego zobaczyć w formie filmowej, a fani zawsze o tym szturchają.

Grupa pracowników Rockstar udzieliła wywiadu podczas imprezy charytatywnej GamesAid – gdzie wielu programistów ściga się gokartami – prezenter wydarzenia na żywo przebywał w okolicy. Gospodarz zapytał od razu Kiedy jest następna gra GTA? Jeden z programistów Rockstar szybko odpowiedział: „Nie wiem, o czym mówisz”, podczas gdy oni chichotali. Prowadzący wywiad powiedział, jak długo fani czekali, zanim ruszyli, aby porozmawiać o wyścigu. Twórcy powiedzieli, że planują przetestować swoje umiejętności GTA na torze prawdziwego życia. To zabawny moment i pokazuje, jak bardzo deweloperom spodobała się niesławna, tajemnicza gra wideo. Oczywiście Rockstar Games potwierdziło swoje prace nad kolejnym Grand Theft Auto, a nawet wstrzymało wsparcie dla innych tytułów, aby ulepszyć ich rozwój w GTA 6.

Rockstar został właśnie zapytany o gta six na miejscu lmfao stąd. GTA6

Wielu uważa, że ​​Rockstar po cichu przygotowywał się do ogłoszenia nowej gry po niedawnej aktualizacji napisów dla najbardziej aktywnych tytułów, Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption 2. Wielu podejrzewa, że ​​oznacza to, że gry są w dużej mierze odkładane i Rockstar czuł wygodne finalizowanie napisów końcowych w grach, co sugeruje, że skupiają całą swoją uwagę na innych grach. Na szczęście znalezienie go nie zajmie dużo czasu, ale już niedługo usłyszymy więcej!

Jak myślisz, kiedy usłyszymy więcej o GTA 6?Źródło : https://game-news24.com/2022/09/15/rockstar-games-developer-expertly-dodges-gta-6-question-during-interview/