GTA VI – Nowe wskazówki i teorie, emocje rosną

Rockstar nadal trzyma w napięciu fanów GTA VI

Fani GTA z niecierpliwością oczekują na nowe informacje o nadchodzącej szóstej części gry. W międzyczasie pojawiają się różne teorie na temat daty premiery. Czy zwiastun pojawi się przed 17 maja, na czas konferencji Take-Two Interactive, czy też premiera zbiegnie się z rocznicą GTA V we wrześniu.

Gracze przeczesują GTA Online w poszukiwaniu wskazówek dotyczących GTA VI, a YouTuber MrBossFTW przedstawił nową teorię na temat organizacji NOOSE, która będzie miała rolę w nadchodzącej grze. Zeszłoroczne rozszerzenie Los Santos Drug Wars dodało do gry nową butelkę eColi, która podobno została po raz pierwszy odkryta w przecieku GTA VI.

Emocje wokół GTA VI są wyczuwalne, a fani będą nadal szukać wskazówek i dzielić się swoimi teoriami, niecierpliwie czekając na kolejną część.

Potencjalna data premiery

Niektórzy gracze sugerują, że zwiastun pojawi się przed 17 maja, na czas konferencji Take-Two Interactive dotyczącej wyników za czwarty kwartał 2023 r. Inni spekulują, że wrześniowa premiera zbiegnie się z rocznicą GTA V.

Wskazówki w GTA Online

Gracze przeczesują GTA Online w poszukiwaniu wskazówek dotyczących nadchodzącej gry. YouTuber MrBossFTW przedstawił nową teorię na temat organizacji NOOSE, która będzie miała rolę w nadchodzącej grze. Zeszłoroczne rozszerzenie Los Santos Drug Wars dodało do gry nową butelkę eColi, która podobno została po raz pierwszy odkryta w przecieku GTA VI.

Emocje wokół GTA VI

Emocje wokół GTA VI są wyczuwalne. Fani będą nadal szukać wskazówek i dzielić się swoimi teoriami, niecierpliwie czekając na kolejną część.

Czytaj więcej: Popularne funkcje Red Dead Redemption pojawią się w GTA 6

Czytaj więcej: GTA 6 podobno wprowadza ogromne zmiany w mechanice grabieży

Źródło: gamerficial.com.