Rockstar częściowo wycofuje się z dwóch trofeów GTA 5, w tym platyny


Rockstar usunął wiele treści z GTA Online, częściowo przerywając jedno trofeum w Grand Theft Auto V i jego platynowe trofeum.

W lipcu, Ogłoszono Rockstar planuje rozpocząć usuwanie zawartości z GTA Online „aby zrobić miejsce na dalsze aktualizacje”. Chociaż wyścigi, misje i tryby adwersarza zostały usunięte z gry w ostatnich miesiącach, do tej pory nie wpłynęło to na żadne trofea.

Trofeum Numero Uno w wersji na PS4 i PS3 prosi o zajęcie pierwszego miejsca we wszystkich konkurencyjnych typach gier, w tym wyścigach morskich i wyścigach spadochronowych, które zostały niedawno usunięte z gry. W przypadku wyścigów morskich nadal możesz dodać wyścig stworzony przez gracza do listy odtwarzania na stronie GTA 5, ale w przypadku wyścigów spadochronowych nie masz szczęścia. Jeśli chcesz teraz odblokować trofeum, musisz wcześniej wygrać wyścig spadochronowy. Oczywiście oznacza to, że platyna GTA 5 (przynajmniej na PS4) również została częściowo wycofana dla niektórych graczy.

Jeśli nie udało Ci się wygrać spadochronu, być może masz szansę go zdobyć w przyszłości. Rockstar powiedział, że zawartość będzie „z czasem wprowadzana i wycofywana”, więc wyścigi spadochronowe mogą powrócić w późniejszym terminie. Serwery PS3 w GTA 5 mają zostać zamknięte 16 grudnia — miejmy nadzieję, że przed tym dniem ponownie zostaną wprowadzone wyścigi spadochronowe.

W kolejnych wiadomościach związanych z GTA 5 wersja GTA 5 na PS5 została opóźniona do marca 2022 roku.

Source : https://www.truetrophies.com/n20084/rockstar-partly-discontinues-two-gta-5-trophies-including-its-platinum