Rewolucyjna sztuczna inteligencja w Grand Theft Auto 6: Ekscytujące przecieki

Grand Theft Auto 6: kuszące szczegóły ujawnione w ogromnym wycieku kodu i wideo

Grand Theft Auto 6: Ekscytujące nowe funkcje

Rockstar potwierdził niedawno ogromny wyciek kodu i wideo Grand Theft Auto 6. Dzięki menu „AI DEBUG” odkrytemu w kodzie ujawniono wiele ekscytujących informacji. Odkryj poniżej najciekawsze szczegóły, które mogą zmienić grę w kolejnej odsłonie słynnej serii.

Dynamiczne animacje dzięki „ProceduralMotion”

Jedna z najbardziej intrygujących funkcji gry, zwana „ProceduralMotion”, będzie tworzyć dynamiczne animacje i ruchy postaci w oparciu o warunki gry. NPC będą reagować na broń i nielegalne działania, dodając grze dodatkowego realizmu. Świat gry.

Funkcjonalność ta zostanie dodatkowo udoskonalona dzięki integracji opcji zwanej „Emotional LocoRequests”, umożliwiającej przekazywanie emocji postaci poprzez animacje.

Bardziej dynamiczny otwarty świat dzięki „AIMemory” i „PersistentCharacter”

Gra Grand Theft Auto 6 zaoferuje także bardziej realistyczny i dynamiczny otwarty świat dzięki funkcjom „AIMemory” i „PersistentCharacter”. NPC będą pamiętać Twoje działania i interakcje, co będzie miało wpływ na rozwój historii i ewolucję świata gry.

Pojawienie się frakcji i konfliktów terytorialnych

Gracze będą mogli także doświadczyć nowych funkcji interakcji z otwartym światem gry, w tym pojawiania się frakcji, gangów i sojuszy. Spory terytorialne będą wybuchać dynamicznie, dodając różnorodności i realizmu mechanice gry.

Wzmocnione interakcje z dziką przyrodą

Grand Theft Auto 6, którego akcja rozgrywa się głównie w Vice City, fabularyzowanej wersji Miami na Florydzie, będzie także zawierać sztuczną inteligencję i mechanikę interakcji ze zwierzętami podobną do tej z Red Dead Redemption 2. Opcje takie jak „Inteligencja zwierząt”, „Oswajanie”, Funkcje „Flocking” i „HorseAvoidance” zostały odkryte we wczesnym kodzie deweloperskim gry i zapewniają wciągające interakcje z dziką przyrodą gry.

Grand Theft Auto 6: nowy punkt odniesienia w branży gier wideo

Z ponad 185 milionami egzemplarzy Grand Theft Auto V sprzedanych na całym świecie, franczyza jest jedną z największych w branży gier wideo. Grand Theft Auto 6, którego rozwój został potwierdzony przez Rockstar, zapowiada się zatem na jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów wszechczasów.

Pomimo braku oficjalnych informacji na temat gry, szczegóły tego ogromnego wycieku kodu pozwalają nam już zorientować się, jakie ulepszenia i nowe funkcje szykuje dla nas to nowe dzieło.

Źródło: www.tweaktown.com