Rewelacje w sprawie wycieku zwiastuna GTA 6: złośliwy użytkownik wykupił dostęp do panelu administracyjnego YouTube

Odnośnie wycieku zwiastuna GTA 6 na YouTube.

Odkrycie wycieku

W grudniu 2023 r. firma Rockstar Games przygotowywała się do ostatecznego ujawnienia pierwszej oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto 6, tworząc monumentalne oczekiwanie w historii gier.

Jednak dzień przed planowaną premierą zwiastuna opublikowano go w mediach społecznościowych, co zmusiło Rockstar do reakcji i pilnego udostępnienia zwiastuna z wyprzedzeniem.

Ankieta YouTube’a

Od Toma Hendersona z Insider-Gaming dowiedzieliśmy się, że po wycieku YouTube rozpoczął dochodzenie w sprawie swoich pracowników.

Okazuje się, że „przeciekowi” udało się obejrzeć zwiastun wykupując dostęp do panelu administracyjnego YouTube.

Niepokojące doniesienia

Ten „przeciek” nazywający siebie Skenkir udostępnił zrzuty ekranu z rozmowy na WhatsAppie z 4 grudnia, w której twierdził, że ma dostęp do zwiastuna i planował umieścić na nim znak wodny „KUPUJ $BTC”.

Oprócz tego pokazał także panel administracyjny umożliwiający obejrzenie zwiastuna GTA VI.

Potencjalne konsekwencje

Nowe doniesienia sugerują, że Rockstar może wahać się przed ujawnieniem drugiego zwiastuna GTA 6 ze względu na te problemy. Być może chcą ograniczyć ryzyko wycieków, dokładniej planując wydawanie nowych filmów.

Premiera GTA 6 była naznaczona kilkoma spoilerami jeszcze przed premierą, zwłaszcza po poważnym wycieku rozgrywki w fazie rozwoju.

Rockstar podjął kroki, aby przeciwdziałać wyciekom, zapraszając programistów z powrotem do biura, aby zaprezentowali bardziej dopracowaną rozgrywkę w ramach przygotowań do premiery planowanej na jesień 2025 roku.

Źródło: www.bing.com