Rewelacje na temat porzuconych planów DLC do GTA 5 i Bully 2

Rewelacje, które docierają do nas od społeczności graczy, ujawniają odniesienia do baz danych ujawniające porzuconą zawartość z GTA 5 i innego klasyka Rockstar.

Odkrycie odniesień do Bully 2 w plikach GTA 5

Najnowsze doniesienia wynikają z rzekomego wycieku pliku bazy danych Grand Theft Auto 5, który został dokładnie przeanalizowany przez społeczność graczy. Użytkownik Twittera @billsyliamgta, doceniając pracę dataminerów GTA, dzieli się wnioskami wskazującymi na istnienie w plikach Bully 2. Dla tych, którzy nie wiedzą, Bully to gra Rockstar z 2006 roku, której bohaterem jest James „Jimmy” Hopkins, złośliwy student radzący sobie z wyzwaniami Bullworth Academy. Chociaż pod koniec XXI wieku w studiu Rockstar w Nowej Anglii pracowano nad kontynuacją, nigdy nie ujrzała ona światła dziennego. Fragmenty jego koncepcji trafiły jednak do innych dzieł Rockstara, w tym do Red Dead Redemption 2.

Odniesienia do plecaka odrzutowego dla trybu Trevor i Cops 'n’ Crooks

Ustalenia @billsyliamgty rozszerzają się o odniesienia sugerujące istnienie plecaka odrzutowego dla Trevora, grywalnej postaci z GTA 5. To rodzi spekulacje, że plany DLC trybu fabularnego mogły zostać ponownie wykorzystane w GTA Online, czego dowodem jest ekskluzywne wprowadzenie plecaka odrzutowego Thruster w trybie wieloosobowym wraz z misjami Skok na koniec świata w 2018 r. Brak istotnych DLC do fabuły GTA 5 rozczarował fanów, ponieważ Rockstar priorytetowo postawił na zysk GTA Online, które nawet dziesięć lat po premierze nadal prosperuje.

Tymczasem użytkownik Twittera @GlowDevs ujawnia odniesienia do CNC, rzekomo powiązane z anulowanym trybem Cops 'n’ Crooks w GTA Online. Rozwój trybu został podobno wstrzymany po morderstwie George’a Floyda w 2020 roku, co zmieniło punkt ciężkości Rockstar. Chociaż te rewelacje dają wgląd w przeszłe zamiary Rockstar, firma koncentruje się obecnie wyłącznie na Grand Theft Auto 6. Odkryte pliki skłaniają do refleksji na temat tego, co mogłoby być w przypadku GTA 5, z fabularnym DLC i kontynuacją Bully. Fani z niecierpliwością czekają na premierę pierwszego zwiastuna GTA 6 na początku grudnia, a ciekawość alternatywnych ścieżek, jakie Rockstar mógłby obrać.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat GTA 6, zapoznaj się z pełnym artykułem IGN „GTA 6: Wszystko, co wiemy”. »

Źródło: www.bing.com