Rewelacje na temat GTA 6: seryjny morderca na wolności

Przygotuj się na przybycie seryjnego mordercy w GTA 6, który nęka Vice City! Jeśli coś ci to przypomina, to dlatego, że to zadanie jest typowo utrzymane w duchu Rockstar Games, gdyż w GTA 5 i Red Dead Redemption 2 występują już seryjni mordercy. W tej drugiej grze seryjny morderca jest w rzeczywistości wampirem. Nie ma dowodów na to, że tym razem jest w tym coś nadprzyrodzonego, ale wygląda na to, że tego typu zadania zostały ponownie wprowadzone.

Zaginieni turyści

Na stronie Reddit poświęconej GTA 6 użytkownik odkrył, że podczas zeszłorocznego wycieku – kiedy bardzo wczesna wersja gry wyciekła całkowicie do sieci – znajdowały się fragmenty przedstawiające coś w rodzaju wykresu wydarzeń. Wewnątrz znajdują się wzmianki o turystach zaginionych podczas kilku wydarzeń. Mówi się o odnajdywaniu zaginionych, być może martwych turystów, w takich miejscach jak zatopiony samochód, jaskinia czy złomowisko.

„W jednym z fragmentów, które wyciekły, widzimy, jak programista uzyskuje dostęp do jakiejś tabeli zdarzeń” – czytamy w poście. „Jest tam wiele ciekawych informacji, ale jedną z nich jest poszukiwanie zaginionych turystów z kilkoma wydarzeniami. »

Informacje należy traktować z przymrużeniem oka

Warto zaznaczyć, że choć informacje te pochodzą bezpośrednio z plików gry, to należy je traktować z przymrużeniem oka, głównie dlatego, że pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry. Rockstar Games słynie z usuwania zawartości przed jej wydaniem, często ponieważ nie spełnia jego bardzo wysokich standardów. Wiemy na przykład, że Red Dead Redemption 2 zawierało co najmniej kilkanaście godzin zawartości, która została wycięta w trakcie prac rozwojowych. Innymi słowy, to, że ta zawartość była zaplanowana, nie oznacza, że ​​została stworzona, a nawet jeśli tak było, nie oznacza to, że pozostanie w grze po jej wydaniu.

Na chwilę obecną Rockstar Games w żaden sposób nie odniosło się do tych nieoficjalnych informacji. Nie spodziewamy się, że to się zmieni z różnych powodów, ale jeśli tak się stanie, odpowiednio zaktualizujemy artykuł. W międzyczasie nie wahaj się zostawić komentarza i poinformować nas o swoich oczekiwaniach. Jakiego rodzaju zadania chciałbyś zobaczyć w GTA 6? Więcej GTA 5 czy coś nowego?

Źródło: www.bing.com