Remaster trylogii GTA jest podobno wymieniony w aktualizacji Rockstar Launcher


Remastery mają być dostępne cyfrowo w pakiecie na Xbox Series X|S, PS5, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Google Stadia i urządzenia mobilne

Raport TBS

08 października 2021, godz. 10:20

Ostatnia modyfikacja: 08 października 2021, 10:37 rano

fot. Rockstar Games / Kotaku

„>

fot. Rockstar Games / Kotaku

Odkryto nowe dowody na istnienie wydania Grand Theft Auto Trilogy, mimo że Rockstar Games nie ogłosiło jeszcze projektu.

Własny Rockstar Games Launcher na PC właśnie otrzymał aktualizację, według użytkowników GTA Forums, która zawiera odniesienia do podobno trylogii GTA.

Wersje „Unreal” GTA III, Vice City i San Andreas są wymienione w informacjach o aktualizacji. Odpowiada to pogłoskom, że trzy gry zostaną zremasterowane przy użyciu silnika Unreal Engine firmy Epic i spakowane razem, aby uczcić 20. rocznicę GTA III.

Ten rozwój nastąpił po tym, jak rada ratingowa w Korei opublikowała ocenę Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, sugerując, że projekt jest rzeczywiście prawdziwy.

Według źródła, remastery mają być dostępne cyfrowo w pakiecie na Xbox Series X|S, PS5, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Google Stadia i urządzenia mobilne.

Remastery są opracowywane przez Rockstar Dundee, który wcześniej był znany jako Ruffian Games i był najbardziej doceniany za pracę nad Crackdown, zanim został przejęty przez Rockstar.

Kolejną warstwą tej historii jest to, że jeśli rzekome remastery dobrze się sprawdzą, Rockstar może rozważyć remastering Red Dead Redemption, czytamy w raporcie.

Oprócz tych rzekomych remasterów, Rockstar pracuje nad wersją Grand Theft Auto V na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Source : https://www.tbsnews.net/glitz/splash/gta-trilogy-remaster-reportedly-referenced-rockstar-launcher-update-313000