Remake GTA 4 w nowym filmie fanów


Remake popularnej gry Rockstar Games z otwartym światem Grand Theft Auto 4 został zrealizowany dzięki nowemu filmowi fanów, który się pojawił. W ostatnich latach fani wzywają Rockstar do remasteringu lub remake’u GTA 4 nadal rosły głośniej. I chociaż sam Rockstar podobno koncentruje się wyłącznie na rozwoju Grand Theft Auto 6dostaliśmy teraz wgląd w to, co GTA 4 mógłby wyglądać, gdyby został przeniesiony na nowoczesne platformy.

W nowym filmie przesłanym na kanał TeaserPlay YouTube, stworzony przez fanów zwiastun dla Grand Theft Auto 4 w Unreal Engine 5 został pokazany. Korzystając z najnowszej wersji silnika gry Epic, TeaserPlay był w stanie stworzyć koncepcję tego, co GTA 4 może wyglądać na PlayStation 5, Xbox Series X i PC. Oczywiście to, co jest tutaj pokazane, nie jest rzeczywistą grą, ale jest to raczej element dźwiękowy dla tego potencjalnego remake’u. Mimo to film wciąż jest pełen oddzwonień do oryginału GTA 4 i wyróżnia się głównym bohaterem Nico Bellic, wspieranym przez muzykę z partytury gry.

Możesz obejrzeć film dla siebie tutaj:

Prawdopodobnie najbardziej imponująca część tego? GTA 4 remake wideo zawiera różne spojrzenia na Liberty City, które otrzymujemy. Choć to kultowe miasto zawsze było dobrze odwzorowane, oświetlenie i głębia, które lokacja szczyci się teraz dzięki Unreal Engine 5, sprawia, że ​​wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ponieważ jest to tylko projekt stworzony przez fanów, ma się rozumieć, że oficjalny remake of GTA 4 z Rockstar wyglądałby drastycznie niż to, co pokazano tutaj. I chociaż jest to ekscytująca rzecz do przemyślenia, niestety taki projekt nie jest czymś, czym powinniśmy się zbytnio ekscytować. Być może jednak pewnego dnia Rockstar da fanom porządny remake GTA 4 aby popularna rata mogła uzyskać formalne odrodzenie.

Co myślisz o tym nowym fanowskim remake’u? Grand Theft Auto 4? I czy masz nadzieję, że Rockstar odświeży grę w przyszłości? Daj mi znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną na Twitterze pod adresem @MooReman12.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630c16c1679c4bdebf3e3225c738f19b&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fgta-4-iv-grand-theft-auto-remake-remaster-fan-video%2F&c=985008565241730662&mkt=fr-fr