Reklama autobusowa w GTA z dodatkiem MiWay – PATTISON Outdoor.

Reklama autobusowa w GTA teraz wyłącznie w PATTISON Outdoor z dodatkiem MiWay

PATTISON Outdoor Advertising, wiodąca kanadyjska firma zajmująca się reklamą zewnętrzną, jest teraz jedynym dostawcą reklamy autobusowej w Greater Toronto Area (GTA) dzięki dodaniu MiWay do swojego portfela tranzytowego. Pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay rozpoczęła się 1 maja 2023 r. PATTISON Outdoor będzie sprzedawać zewnętrzne i wewnętrzne reklamy autobusów w MiWay, systemie transportu publicznego dla miasta Mississauga.

MiWay dysponuje flotą około 500 autobusów, co pozwala reklamodawcom dotrzeć do osób dojeżdżających do pracy w mieście Mississauga.

Dodanie MiWay do portfolio tranzytowego PATTISON Outdoor

„Jesteśmy podekscytowani dodaniem MiWay do naszego portfolio tranzytowego, poszerzając nasz zasięg i umacniając naszą pozycję jako największej kanadyjskiej firmy reklamowej Out-of-Home. Dzięki dodaniu MiWay, PATTISON Outdoor może teraz zaoferować lokalnym i krajowym reklamodawcom niezrównany dostęp do rosnącej populacji prawie 766 000 mieszkańców Mississauga na 179 kilometrach kwadratowych” – powiedział Cameron Milne, wiceprezes/dyrektor generalny regionu centralnego w firmie PATTISON Outdoor.

Mississauga to siódme co do wielkości miasto Kanady, w którym znajdują się globalne lub kanadyjskie siedziby główne 60 firm z listy Fortune 500. Duże sektory przemysłu obejmują farmację, bankowość i finanse, elektronikę, lotnictwo i transport. Interesujące miejsca wzdłuż tras MiWay obejmują główne centra handlowe, takie jak Square One Shopping Centre, CF Sherway Gardens, Dixie Outlet Mall i Erin Mills Town Centre. Instytucje policealne, w tym University of Toronto – Mississauga i Sheridan College – Hazel McCallion Campus, są osiągalne dzięki MiWay. Największe i najbardziej ruchliwe lotnisko w Kanadzie, Toronto Pearson International Airport, ma swoją siedzibę w Mississauga. W 2019 roku lotnisko obsłużyło rekordowe 50,5 miliona pasażerów.

Usługi transportowe MiWay

Jako trzeci co do wielkości dostawca usług transportu miejskiego w Ontario, MiWay obsługuje rosnącą populację około 766 000 na obszarze 179 kilometrów kwadratowych w Mississauga. MiWay świadczy usługi na trasach ekspresowych, lokalnych i szkolnych. Tabor liczy około 500 autobusów obsługujących 65 tras tranzytowych. Do połowy 2024 roku autobusy hybrydowo-elektryczne będą stanowić 41 procent floty MiWay.

MiWay łączy się z GO Transit (regionalne usługi autobusowe i kolejowe), usługami Toronto Transit Commission (TTC), Brampton Transit, Milton Transit i Oakville Transit, umożliwiając podróżowanie w Mississauga i poza granicami gmin.

Portfolio Transit firmy PATTISON Outdoor

„Dodanie MiWay do naszej oferty reklamowej autobusów jest ekscytującym kamieniem milowym dla PATTISON Outdoor, ponieważ pozwala nam dalej rozszerzać nasz zasięg w Greater Toronto Area” – powiedział Nicholas Campney, dyrektor ds. wynajmu i legislacji w PATTISON Outdoor. „Mississauga jest dla nas kluczowym rynkiem i cieszymy się, że jesteśmy jedynym dostawcą reklam autobusowych w tym regionie, dając lokalnym i krajowym reklamodawcom niezrównaną możliwość dotarcia do konsumentów w tym tętniącym życiem mieście”.

Portfolio Transit firmy PATTISON Outdoor jest powszechnie używane przez firmy z Mississauga i Greater Toronto jako platforma masowego uświadamiania. Dzięki partnerstwu ze wszystkimi głównymi władzami transportowymi w GTA, reklamodawcy mogą dotrzeć z PATTISON Outdoor do populacji liczącej 7,3 miliona mieszkańców. Nowa pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay zwiększa możliwości lokalnych i krajowych reklamodawców w zakresie łączenia klientów z ich markami.

Aby dowiedzieć się więcej o MiWay, odwiedź www.miway.ca.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64511ea7e57d4391a0b3a6c7cb29ae1f&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Fbus-advertising-gta-now-exclusive-100000974.html&c=11135060581421518227&mkt=fr-fr.