Reklama autobusowa w GTA z dodatkiem MiWay – PATTISON Outdoor

Reklama autobusowa w GTA teraz wyłącznie w PATTISON Outdoor z dodatkiem MiWay

PATTISON Outdoor Advertising, wiodąca kanadyjska firma zajmująca się reklamą zewnętrzną, jest teraz jedynym dostawcą reklamy autobusowej w Greater Toronto Area (GTA) dzięki dodaniu MiWay do swojego portfela tranzytowego. Pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay rozpoczęła się 1 maja 2023 r. PATTISON Outdoor będzie sprzedawać zewnętrzne i wewnętrzne reklamy autobusów w MiWay, systemie transportu publicznego dla miasta Mississauga.

Mississauga – kluczowy rynek reklamy autobusowej

Mississauga to siódme co do wielkości miasto Kanady, w którym znajdują się globalne lub kanadyjskie siedziby główne 60 firm z listy Fortune 500. Duże sektory przemysłu obejmują farmację, bankowość i finanse, elektronikę, lotnictwo i transport. Interesujące miejsca wzdłuż tras MiWay obejmują główne centra handlowe, takie jak Square One Shopping Centre, CF Sherway Gardens, Dixie Outlet Mall i Erin Mills Town Centre. Instytucje policealne, w tym University of Toronto – Mississauga i Sheridan College – Hazel McCallion Campus, są osiągalne dzięki MiWay. Największe i najbardziej ruchliwe lotnisko w Kanadzie, Toronto Pearson International Airport, ma swoją siedzibę w Mississauga. W 2019 roku lotnisko obsłużyło rekordowe 50,5 miliona pasażerów.

Populacja Mississaugi

Jako trzeci co do wielkości dostawca usług transportu miejskiego w Ontario, MiWay obsługuje rosnącą populację około 766 000 na obszarze 179 kilometrów kwadratowych w Mississauga. MiWay świadczy usługi na trasach ekspresowych, lokalnych i szkolnych. Tabor liczy około 500 autobusów obsługujących 65 tras tranzytowych. Do połowy 2024 roku autobusy hybrydowo-elektryczne będą stanowić 41 procent floty MiWay.

Portfolio Transit firmy PATTISON Outdoor

Portfolio Transit firmy PATTISON Outdoor jest powszechnie używane przez firmy z Mississauga i Greater Toronto jako platforma masowego uświadamiania. Dzięki partnerstwu ze wszystkimi głównymi władzami transportowymi w GTA, reklamodawcy mogą dotrzeć z PATTISON Outdoor do populacji liczącej 7,3 miliona mieszkańców. Nowa pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay zwiększa możliwości lokalnych i krajowych reklamodawców w zakresie łączenia klientów z ich markami.

O PATTISON Outdoor

PATTISON Outdoor Advertising, oddział The Jim Pattison Group, jest największą kanadyjską firmą zajmującą się reklamą zewnętrzną. PATTISON Outdoor pomaga markom i firmom wykorzystać moc reklamy zewnętrznej, zapewniając najbardziej wszechstronną gamę produktów, rynków, spostrzeżeń i usług wsparcia klienta. Z korzeniami sięgającymi 1908 roku, PATTISON dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie reklam zewnętrznych, oferując produkty od tradycyjnych billboardów po formaty tranzytowe, cyfrowe, lotniskowe, mieszkaniowe, biurowe i uliczne. PATTISON ma siedzibę główną w Toronto, Ontario i ponad 25 biur sprzedaży w całym kraju, zapewniając reklamodawcom niezrównany zasięg i zasięg dzięki produktom dostępnym na ponad 200 rynkach od wybrzeża do wybrzeża.

„Dodanie MiWay do naszej oferty reklamowej autobusów jest ekscytującym kamieniem milowym dla PATTISON Outdoor, ponieważ pozwala nam dalej rozszerzać nasz zasięg w Greater Toronto Area” – powiedział Nicholas Campney, dyrektor ds. wynajmu i legislacji w PATTISON Outdoor. „Mississauga jest dla nas kluczowym rynkiem i cieszymy się, że jesteśmy jedynym dostawcą reklam autobusowych w tym regionie, dając lokalnym i krajowym reklamodawcom niezrównaną możliwość dotarcia do konsumentów w tym tętniącym życiem mieście”.

Aby dowiedzieć się więcej o MiWay, odwiedź www.miway.ca.

Źródło: GLOBE NEWSWIRE