Reklama autobusowa w GTA teraz wyłącznie w PATTISON Outdoor z dodatkiem MiWay


Reklama Zewnętrzna PATTISON

Zdjęcie 1

Autobus MiWay, w dzielnicy Port Credit w Mississauga.

Autobus MiWay w dzielnicy Port Credit w Mississauga.

Reklama autobusowa w GTA teraz wyłącznie w PATTISON Outdoor z dodatkiem MiWay

Obraz 1

Obraz 1

Na zdjęciu powyżej: autobus MiWay w dzielnicy Port Credit w Mississauga.

MISSISSAUGA, Ontario, 2 maja 2023 r. (GLOBE NEWSWIRE) — PATTISON Outdoor Advertising, wiodąca kanadyjska firma zajmująca się reklamą zewnętrzną, jest teraz jedynym dostawcą reklamy autobusowej w Greater Toronto Area (GTA) dzięki dodaniu MiWay do swojego portfela tranzytowego. Pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay rozpoczęła się 1 maja 2023 r. PATTISON Outdoor będzie sprzedawać zewnętrzne i wewnętrzne reklamy autobusów w MiWay, systemie transportu publicznego dla miasta Mississauga. MiWay dysponuje flotą około 500 autobusów, co pozwala reklamodawcom dotrzeć do osób dojeżdżających do pracy w mieście Mississauga.

„Jesteśmy podekscytowani dodaniem MiWay do naszego portfolio tranzytowego, poszerzając nasz zasięg i umacniając naszą pozycję jako największej kanadyjskiej firmy reklamowej Out-of-Home. Dzięki dodaniu MiWay, PATTISON Outdoor może teraz zaoferować lokalnym i krajowym reklamodawcom niezrównany dostęp do rosnąca populacja prawie 766 000 mieszkańców Mississauga na 179 kilometrach kwadratowych”. Cameron Milne, wiceprezes/dyrektor generalny regionu centralnego w firmie PATTISON Outdoor.

Mississauga to siódme co do wielkości miasto Kanady, w którym znajdują się globalne lub kanadyjskie siedziby główne 60 firm z listy Fortune 5001. Duże sektory przemysłu obejmują farmację, bankowość i finanse, elektronikę, lotnictwo i transport. Interesujące miejsca wzdłuż tras MiWay obejmują główne centra handlowe, takie jak Square One Shopping Centre, CF Sherway Gardens, Dixie Outlet Mall i Erin Mills Town Centre. Instytucje policealne, w tym University of Toronto – Mississauga i Sheridan College – Hazel McCallion Campus, są osiągalne dzięki MiWay. Największe i najbardziej ruchliwe lotnisko w Kanadzie, Toronto Pearson International Airport, ma swoją siedzibę w Mississauga. W 2019 roku lotnisko obsłużyło rekordowe 50,5 miliona pasażerów2.

Jako trzeci co do wielkości dostawca usług transportu miejskiego w Ontario, MiWay obsługuje rosnącą populację około 766 000 na obszarze 179 kilometrów kwadratowych w Mississauga. MiWay świadczy usługi na trasach ekspresowych, lokalnych i szkolnych. Tabor liczy około 500 autobusów obsługujących 65 tras tranzytowych. Do połowy 2024 roku autobusy hybrydowo-elektryczne będą stanowić 41 procent floty MiWay.

MiWay łączy się z GO Transit (regionalne usługi autobusowe i kolejowe), usługami Toronto Transit Commission (TTC), Brampton Transit, Milton Transit i Oakville Transit, umożliwiając podróżowanie w Mississauga i poza granicami gmin.

„Dodanie MiWay do naszej oferty reklamowej autobusów jest ekscytującym kamieniem milowym dla PATTISON Outdoor, ponieważ pozwala nam dalej rozszerzać nasz zasięg w Greater Toronto Area” – powiedział Nicholas Campney, dyrektor ds. wynajmu i legislacji w PATTISON Outdoor. „Mississauga jest dla nas kluczowym rynkiem i cieszymy się, że jesteśmy jedynym dostawcą reklam autobusowych w tym regionie, dając lokalnym i krajowym reklamodawcom niezrównaną możliwość dotarcia do konsumentów w tym tętniącym życiem mieście”.

Portfolio Transit firmy PATTISON Outdoor jest powszechnie używane przez firmy z Mississauga i Greater Toronto jako platforma masowego uświadamiania. Dzięki partnerstwu ze wszystkimi głównymi władzami transportowymi w GTA, reklamodawcy mogą dotrzeć z PATTISON Outdoor do populacji liczącej 7,3 miliona mieszkańców.3 Nowa pięcioletnia umowa dotycząca praw reklamowych na autobusach MiWay zwiększa możliwości lokalnych i krajowych reklamodawców w zakresie łączenia klientów z ich markami. Aby dowiedzieć się więcej o MiWay, odwiedź www.miway.ca.

1 www.fortune.com i baza danych o zatrudnieniu miasta Mississauga.
2 Władze Greater Toronto Airports.
3 Statistics Canada, Spis Ludności 2021.

O PATTISON Outdoor

PATTISON Outdoor Advertising, oddział The Jim Pattison Group, jest największą kanadyjską firmą zajmującą się reklamą zewnętrzną. PATTISON Outdoor pomaga markom i firmom wykorzystać moc reklamy zewnętrznej, zapewniając najbardziej wszechstronną gamę produktów, rynków, spostrzeżeń i usług wsparcia klienta. Z korzeniami sięgającymi 1908 roku, PATTISON dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie reklam zewnętrznych, oferując produkty od tradycyjnych billboardów po formaty tranzytowe, cyfrowe, lotniskowe, mieszkaniowe, biurowe i uliczne. PATTISON ma siedzibę główną w Toronto, Ontario i ponad 25 biur sprzedaży w całym kraju, zapewniając reklamodawcom niezrównany zasięg i zasięg dzięki produktom dostępnym na ponad 200 rynkach od wybrzeża do wybrzeża.

Po więcej informacji skontaktuj się:
Cama Milne’a
Wiceprezes/GM, Region Centralny
cmilne@pattisonoutdoor.com

Zdjęcie towarzyszące temu ogłoszeniu jest dostępne pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/198b894e-fd8a-4d26-a84d-6eb1c44e812eŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64519e8a19cb4b8ea09597b8ac246963&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Fbus-advertising-gta-now-exclusive-100000974.html&c=11135060581421518227&mkt=fr-fr