Redditor GTA 5 odkrywa zabawny sposób na „surfowanie po drzwiach” w dół góry


GTA 5 to obszerna gra z wieloma funkcjami i misjami, w których gracze mogą sobie pozwolić. Wielu znajduje ciekawe rzeczy do zrobienia w GTA 5, które nawet wykraczają poza to, co zapewnia gra. Jeden z takich przykładów zademonstrował Redditor u/S10_Studios. Przesłany przez niego klip pokazuje, jak nauczył się w grze surfować za pomocą drzwi samochodu.

Klip rozpoczyna wu/S10_Studios przy użyciu Up’n’Atomizera do zestrzelenia drzwi samochodu. Następnie podchodzi do drzwi, które zaczynają zsuwać się z góry. W końcu staje na nim i surfuje w dół góry przez długi dystans, zanim drzwi uderzają w coś podobnego do rampy, co powoduje, że zeskakuje. Ten klip stał się dość sławny na stronie GTA Reddit i otrzymał 415 głosów za i 30 komentarzy.


Gracz uczy się, jak surfować po zboczu góry w GTA 5

Ten klip pokazał społeczności, że GTA 5 jest tak wszechstronną grą, w której gracze nie muszą cały czas trzymać się trybu fabularnego ani wypełniać misji, a także mogą znaleźć inne sposoby na dobrą zabawę.

Najwyższy komentarz do klipu jest przez u/Cmon_my_guy, który mówi oryginalnemu plakatowi, że życzy sobie, aby jego postać wylądowała z powrotem na drzwiach po skoku z rampy. Komentarz otrzymał 46 głosów za i trzy odpowiedzi.

Jedna z odpowiedzi na komentarz pochodziła z oryginalnego plakatu klipu mówiącego, że raz wylądował na masce, kiedy surfował na masce. Komentarz otrzymał 24 głosy za.

Inny użytkownik, u/notrealmate, twierdzi, że nie wie, jakiego pistoletu użyto w klipie.

Inny użytkownik skomentował, że miał takie samo doświadczenie z surfowaniem po drzwiach z Mount Chilliad. Następnie stwierdził, że to była najlepsza zabawa, jaką miał w GTA od 2014 roku.

Jest to jedna z wielu fajnych rzeczy, o których gracze dowiedzieli się w GTA 5. Społeczność GTA reddit zawsze chce dowiedzieć się, jak zrobić coś nowego w grze po zakończeniu trybu fabularnego.


Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=812D54745DBF4D5FBA104C3ACA0806D4&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fgta-5-redditor-discovers-hilarious-way-door-surf-mountain&c=3559523965754313811&mkt=fr-fr