Red Dead Redemption 2: Po GTA 5 gra kowbojska zyskuje nowe kredyty, nie tylko gra w kowbojów, ale także z kowbojami


Michael Deckert | 09.09.2022 10:08

Ponieważ pięć lat GTA i GTA Online otrzymało w tym tygodniu trochę kredytu, dwie tury to Red Dead Redemption. Czy gwiazda rocka znajduje się przed kowbojską bluzą z kapturem?

Niedawno Rockstar dodał podziękowania dla wszystkich za GTA 5 i GTA Online na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nazwiska pracowników, którzy walczyli z akcją, która rozpoczęła się wraz z początkiem jej początkowego etapu, są teraz wymienione w kategorii kredytów.

Tytuł Red Dead Redemption 2 z Dzikiego Zachodu ma teraz coś podobnego. Gra otrzymała nową aktualizację w zeszły wtorek, aby dodać do menu nowy ekran z napisami końcowymi.

Ten sam przekaz można usłyszeć w TF5 i Red Dead Redemption 2.

Dodaj link do menu pauzy i napisz w notatce korygującej do najnowszej wersji 1.31 dla Red Dead Redemption 2. Pod tym linkiem gracze znajdą wiadomość podobną do tej opublikowanej wcześniej w tym tygodniu dla GTA 5 i GTA Online. Nasze podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli nam w rozwoju Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online, zostały napisane od razu.

Oprócz szalenie popularnego Chowdo, nowy Chowdo spekuluje również, czy Rockstar może zakończyć adaptowane Red Dead Redemption 2. Twórcy ogłosili w lipcu, że Red Dead Online nie otrzyma w przyszłości większych aktualizacji treści tematycznych. Ponieważ planują skoncentrować się na rozwoju GTA 6, projekt deweloperów został już ukończony w lipcu. Zawodnicy ogłosili śmierć RDO. Kampania dla jednego gracza Red Dead Redemption 2 nie została rozszerzona.

Więcej na ten temat.

Rockstar dopiero w lutym oficjalnie potwierdził swoje prace nad GTA. Według Take-Two nadchodząca gra wyznacza nowe standardy dla serii GTA i samej branży. Nie wiadomo jeszcze, kiedy GTA 6 zostanie wydane.

Są to Rockstar, PCGamesN, ComicBook.

Więcej GTA, Red Dead Redemption i jeszcze dwie wieści o gwiazdach rocka.

Omów tę historię na forum PlayStation.

Możesz używać linków afiliacyjnych do Amazon, Media Market, Saturn i innych sprzedawców. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy przeznaczyć na sfinansowanie darmowej strony. Nie jesteś w złej sytuacji.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/09/red-dead-redemption-2-after-gta-5-the-cowboy-game-gets-new-credits-not-only-is-it-now-playing-cowboys-but-also-with-cowboys/