Recenzje aktorów Red Dead Redemption 2 GTA 5: Holender krytykowany

Skandal wokół krytyki Neda Luke’a

Aktor Ned Luke, który gra Michaela De Santa w GTA V, znalazł się w centrum kontrowersji za krytykę występu Benjamina Byrona Davisa jako Holendra w Red Dead Redemption 2. Gry GTA i RDR reprezentują marki, największe tytuły Rockstar Games z wyjątkowymi tytułami, które są godne uwagi zdobycia nagród Gry Roku. Jednak harmonię pomiędzy fanami obu gier zakłócił jeden z aktorów gry.

Komentarze Neda Luke’a

Ned Luke opowiedział o tym, dlaczego „nienawidzi” Dutcha, jednego z głównych bohaterów Red Dead Redemption 2, i ujawnił swoje powody. Jego wypowiedzi natychmiast wywołały reakcję w sieciach społecznościowych, wywołując protest fanów przeciwko niemu.

Wielu krytykowało Neda Luke’a, zarzucając mu zbyt negatywny stosunek do występu innego aktora. Niektórzy nawet nazwali jego komentarze obraźliwymi dla Benjamina Byrona Davisa.

„To nie tylko jedna z najgorszych recenzji w historii, to także bezpośredni atak na aktora grającego Holendra” – stwierdził jeden z użytkowników. „Ned Luke ostatnio kumuluje niepowodzenia”.

W obliczu negatywnej reakcji Ned Luke bronił swoich komentarzy, wzywając do spokoju i twierdząc, że to po prostu jego osobista opinia.

Przeprosiny Neda Luke’a

Ned Luke przyznał, że jego komentarze wywołały ostre reakcje, ale przeprosił, podkreślając, że po prostu wyraził swoją opinię. Porównał także sytuację do sytuacji Ala Pacino i Dustina Hoffmana, aktorów, którzy mimo krytyki ich występów zdobyli Oscary.

Na koniec Ned Luke wyraził pewność co do występu swojego i Benjamina Byrona Davisa po ostatecznej premierze GTA 6, mówiąc, że „przewyższy wszystko”.

Źródło: www.dexerto.com