Recenzja żeńskiej bohaterki GTA 6 autorstwa Michaela Actora z GTA 5

Ujawnienie Lucii, nowej bohaterki GTA 6

Najnowszy zwiastun GTA 6, ujawniony w grudniu 2023 roku, pobił rekordy oglądalności i wywołał ogromne emocje wśród fanów. Jednym z głównych punktów tego zwiastuna było oficjalne ujawnienie Łucji w roli głównej. Jej włączenie oznacza, że ​​po raz pierwszy w pełni urzeczywistniona bohaterka zostaje wprowadzona do serii GTA.

To odkrycie wywołało falę reakcji w mediach społecznościowych: niektórzy już nazywali Lucię „mamą”, a inni oskarżyli dewelopera Rockstar o „obudzenie” gry poprzez wprowadzenie grywalnej postaci kobiecej do głównej historii.

Nowe reakcje na przedstawienie Łucji

Ned Luke, aktor, który wcielił się w rolę Michaela w GTA 5, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Łucji jako nowej głównej bohaterki w GTA 6. W wywiadzie dla IGN Luke wyraził swoje poparcie dla wprowadzenia Łucji i jest podekscytowany perspektywą zobaczenia, co Rockstar poradzi sobie z nową grą i historią.

Skrytykował także fanów, którzy po raz pierwszy mieli trudności z wprowadzeniem kobiecej bohaterki, zwłaszcza tych, którzy nazywali decyzję Rockstara „przebudzeniem”. „W przeszłości występowały inne kobiety w głównych rolach, ale nie w czymś tak wielkim jak to” – dodał Luke.

Opinia Luke’a na temat Lucii wyznacza nowy etap w internetowej dyskusji wokół tej nowej postaci w miarę zbliżania się premiery GTA 6. Możemy teraz potwierdzić, że oficjalnie otrzymała poparcie jednego z trzech głównych graczy GTA 5.

Źródło: www.dexerto.com