Reakcja sieci na ogłoszenie GTA 6 przez Rockstar Games

Oficjalna zapowiedź Grand Theft Auto 6: wśród fanów zamieszanie

W świecie gier zawrzało po oficjalnym ogłoszeniu premiery Grand Theft Auto 6 przez Rockstar Games. Po długich dziesięciu latach oczekiwania fani XBOX i Playstation mogą wreszcie świętować następną generację kultowej gry.

Rockstar Games dziękuje swoim fanom

Rockstar Games, twórcy znanych marek, takich jak Red Dead Redemption i Midnight Club oraz Grand Theft Auto, chcieli podziękować swoim wiernym fanom. Firma wyraziła swoją wdzięczność graczom na całym świecie, dzięki którym od dwudziestu pięciu lat możliwe jest tworzenie ekscytujących gier.

Wśród reakcji w mediach społecznościowych wielu fanów wyraziło swoją ekscytację rychłą premierą GTA 6. Niektórzy podzielili się nawet swoimi obawami dotyczącymi kompatybilności ze starszymi wersjami konsolowymi.

Wiadomość o premierze Grand Theft Auto 6 wywołała niespotykane dotąd emocje wśród graczy na całym świecie, a reakcja na portalach społecznościowych nie trwała długo.

Pomimo tego, że większość graczy grała w pierwszą część jeszcze w szkole, apetyt na nową wersję jest wyraźnie tak duży, jak w momencie premiery GTA 5.

Źródło: www.bing.com